جسیکا ویور به نظر می رسد ‘منحرف’ در حالی که عریان او چشم ظاهر رخ در تنگ سینه بند بنفش

جسیکا ویور تصمیم گرفتند برای یکی دیگر از نشاط نگاه در تازه ترین Instagram update در صبح روز دوشنبه. این مدل فلش منحنی او در حالی که آشکار است که او یک منحرف حضور به فرد در صندلی راننده در کنار او در یک وسیله نقلیه.

در این ویدیو سکسی, جسیکا دیده می شود امید بستن برای رفتن shirtless در هیچ چیز اما یک سینه بند بنفش. لباس زیر زنانه افتخار پایین برش یقه که flaunted عظیم او رخ. پوشاک نیز به نمایش گذاشت او عضلات بازوها و شانه ها و همچنین به عنوان بسیاری از خالکوبی او.

او زوج سینه بند با برخی از بالا waisted شلوار جین که او را در آغوش گرفت کوچک کمر محکم. او شکم صاف و سنگ سخت abs نیز بر روی صفحه نمایش در خیره کننده کلیپ. او لوازم سبک با یک جفت گوشواره کوچک.

در این ویدئو Jessica shimmied و تحت تأثیر موسیقی بازی در پس زمینه قبل از تکیه به استراحت سر خود را روی شانه فرد در کنار او. او عینک یک لبخند بر روی لب های او و بازیگوش بیان در چهره او.

جسیکا عینک طولانی, مو بور عقب کشیده به یک موی دم اسبی در پشت سر او. او مدل دهید قفل طلایی براق, راست, رشته سقوط کرد که بر گردن او و به آرامی خار در برابر شانه او.

او همچنین لرزاند کامل آرایش صورت. این نرم افزار به نظر می رسد تشکیل شده است از ضخامت مژه ها و دراماتیک خط چشم سیاه و همچنین به عنوان یک نور گرد سایه چشم و تعریف ابرو.

او به نظر می رسد او برای تکمیل پوست درخشان با صورتی سرخ در استخوان های گونه و پیشانی برجستهنگار در پیشانی و بینی و چانه و زیر چشم. او برای تکمیل او صورت با رژ لب صورتی روی پوست پوت.

جسیکا بیش از 9.5 میلیون پیروان ساخته شده از نشان دادن حمایت خود را برای پست تماشای این ویدئو بیش از 104,000 بار در عرض چهار ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران همچنین آب گرفتگی بخش نظرات با بیش از 960 پیام.

“نه یک بیت را پیدا کنم شما منحرف” یکی پیرو نوشت.

“وای وای این sooo کامل” یکی دیگر گفت.

“ترین نفسانی و زیبا” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

“بسیار خوب به دنبال” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر اعلام کرد.

این مدل به نظر می رسد که هیچ تردیدی در مورد flaunting انحنا او رقم در به سختی وجود دارد گروه برای آنلاین جرقه بزند. او شناخته شده به سنگ های کوچک, لباس زیر زنانه نحیف مناسب برای حمام کردن و تنگ تاپ به صورت منظم.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, جسیکا به تازگی او را هیجان زده هنگامی که پیروان او مطرح شده در یک نشاط پیراهن سفید و یک جفت شورت زرد با سفید رقص لهستانی پولکا نقطه. که در ویدئو مشاهده شده است بیش از 467,000 بار دست آورد و بیش از 2,200 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>