جسیکا ویور آسانسور تا پیراهن و ورزشی بالا-برش لباس زیر در آخرین Instagram Update

روز شنبه, ژوئن 6, مدل آمریکایی جسیکا ویور آغاز شده آخر هفته آپلود مطرح ضربه محکم و ناگهانی برای او 9.5 میلیون Instagram followers برای لذت بردن از.

وسوسه انگیزی عکس نشان داد که 32 ساله قابل توجه اغوا کننده مطرح در آنچه به نظر می رسد یک اتاق خواب. این پست را geotag نشان داد که تصویر گرفته شده در دریاچه Havasu City, Arizona. جسیکا sizzled در غوطه خاکستری بالای مخزن و یک جفت کفش-قطع نور صورتی لباس زیر با جزئیات توری. آشکار گروه نمایش باور نکردنی منحنی بسیار به لذت از مخاطبان است. او نگه داشته سکسی نگاه ساده و تنها accessorized با درخشان حلقه شکم دکمه.

جسیکا عینک طولانی قفل کردن و در یک tousled سبک دادن به او را حتی بیشتر ، او به نظر می رسید با پوشیدن یک مقدار حداقل از آرایش اجازه داده است که زیبایی های طبیعی خود را به درخشش. ظریف برنامه به نظر می رسد به ویژه در پر ابرو یک کت نور از ریمل مژه و ابرو و لب براق.

برای عکس خالکوبی مدل kneeled بر روی یک تخت با یک لحاف. او گسترش پاهای او را و برداشته تا او پیراهن خود باب روز میانی. جسیکا gazed به طور مستقیم به دوربین فراق او کامل ،

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس او را تشویق پیروان به “[l]آیک” پست. او همچنین به طرفداران خود خواسته به خوبی و می خواستم به دانستن آنچه که آنها تجربه عاطفی “این صبح است.”

کاملا چند از پیروان او بود سریع به جواب سوال خود را در بخش نظرات.

“من احساس می کنم تازه هر روز صبح و افتخار است که [من] هستم با تشکر از شما @jessicakes33” نوشت: یک پیرو.

“صبح به خیر! احساس بزرگ” گفت: یکی دیگر از Instagram کاربر.

بسیاری از نظر همچنین در این زمان به دوش او با تعارف.

“شما آنقدر داغ” بوده یک فن اضافه کردن یک رشته از آتش emoji به نظر.

“وای چه [یک] شگفت انگیز بدن شما قطعا گذشته 10!!!” اضافه شده متفاوت جانباز.

جسیکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. این عکس تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 50000 دوست دارد.

این دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار است flaunted شگفت انگیز دارایی در رسانه های اجتماعی. در واقع او تمایل به پست نشاط محتوا است که گاهی اوقات هل مرزهای Instagram جامعه دستورالعمل های مربوط به انجمن. در اوایل این هفته او سوار طرفداران وحشی با آپلود یک ویدیو که در آن او عینک زرد رقص لهستانی پولکا نقطه ، که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 87,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>