جسیکا ویور می پیوندد ‘بدون سینه بند باشگاه’ در وسوسه انگیز Instagram تصویری

Instagram مدل جسیکا ویور مشتعل است او خوراک بر روی پلت فرم به تازگی ارسال یک سری از تصاویر تحریک به تصویر می کشد او باب روز و قابل ملاحظه دارایی در هزاران تحریک آمیز به شمار. او ادامه داد: به صدای هیس کردن با یک ویدئو به روز رسانی در 7 ژوئن بود که geo-tagging به لیک هاواسو سیتی, آریزونا. و در حالی که متوسط وجود دارد پیش بینی شده است برای رسیدن به 107 درجه فارنهایت وجود دارد فقط در یک ماده از روز ویور است که به وضوح آوردن حرارت در حال حاضر.

همانطور که اشاره شد در سایت رسمی ویور اشاره به تحسین او به عنوان “کیک طرفداران” — نزدیک به 10 میلیون نفر از آنها را که به دنبال او در Instagram دریافت به خصوص شیرین خلال روز یکشنبه به عنوان ویور به ظاهر پیوست “بدون سینه بند باشگاه است.”

با یک عنوان است که شامل نظر خود را در ارواح و ارواح منحنی او بودند کامل فراطبیعی در این کلیپ ویدیوئی.

به عنوان دوربین های ثبت شده ویور wryly fidgeted مورد عمل کشیدن در موجدار کردن, سرخابی, از کون, تنگ, سکس با زن طلایی و خندان impishly او به عنوان بدقت نظاره گر به لنز آن است. در حالی که همه او را سنگ سخت عضلات شکم و موز متعلق به نیمه پایین تر از قاب.

در حالی که او همیشه برجسته آستین تاتو نیز ظهور در شات آن را به طور مشابه دشوار است به اطلاع تناسب اندام گورو تنگ, سفید بالای مخزن به عنوان آن را چسبیده به معروف کافی آغوش. با “هیچ پستان بند باشگاه” اعلام محاط بر پوشاک به طور مستقیم بر چپ, سینه, کامل شکل و دامنه از مجسمه نیم تنه بود pleasingly برجسته این گروه است.

ویور کیک طرفداران بودند به وضوح wowed با آخرین Instagram ارائه و باعث آن را به دندانه دار کردن بیش از 60,000 تصویری نمایش فقط در چند ساعت. در ضمن بیش از 1500 نظرات باقی مانده بودند به عنوان ارتش خود را از تحسین نمی تواند کمک کند اما شادی کردن در قدردانی خود را از بافنده و او به طور مستمر scintillating پست.

“مرسی شما زیبا و واقعا در 10+ شکل. من شگفت زده چقدر شما تغییر کند” نوشت: یک فن.

“به دنبال ورزش مورد علاقه من بنفش رنگ” اظهار دیگری با اشاره به ویور را کوتاه کوتاه.

“Wooow!! سوراخ کردن واقعا باعث می شود شما نگاه فوق العاده, ویژه” نظر دیگری در اشاره به ویور آرایش.

“چه ورزشی بدن شما نگاه بزرگ” نوشت: یکی دیگر از دیدگاه.

اگر ویور واقعا به تصویب رسید سکس موقعیت به عنوان یک راه زندگی او را به سرعت در حال اجرا از لباس برای پوشیدن دارم. به گزارش Inquisitr در ژوئن 4, او در حال حاضر خود را از دست داده کف نما بدون شلوار در حالی که ورزشی رنگارنگ قلاب دوزی بالا (که همچنین به نظر می رسد به رایگان از undergarments). که به روز رسانی منفجر on IG حاصل حدود 80,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>