جسیکا ویور می رود در آخرین Instagram Update به عنوان او می پرسد پیروان آنها چگونه استرس

Instagram مدل جسیکا ویور طعنه 9.6 میلیون پیروان با پست های اخیر. های دو عکس از خودش در جدول ماساژ, او پرسید که چگونه طرفداران او را دوست داشت به استرس.

این پست که شامل دو تصویر با هم دوخته شده نشان داد که جسیکا برهنه او به عنوان مطرح شده در حالی که نشسته در یک میز ماساژ. در اولین ضربه محکم و ناگهانی این Instagram احساس خود را تحت پوشش کافی قفسه سینه با یک برگه سفید و یک پتو. به عنوان یک دست برگزار ملافه در برابر او رخ دیگر استراحت به آرامی روی تخت. سر او پرتاب شد کمی به عقب و چشمان او بسته بودند که اگر کاملا آرام از جلسه درمانی.

شات دوم برجسته تر از جسیکا قاتل منحنی. با پشت خود را بر روی بیشتر از یک زاویه دوربین او گرد غنیمت بود قطعا نقطه کانونی تصویر. در ضربه محکم و ناگهانی ورق فقط تحت پوشش قفسه سینه خود را به عنوان او خم به جلو.

جسیکا عینک مو بور بالا بر سر او در یک مستی کثیف برای تصاویر و به نظر می رسد بدون آرایش. هر دو عکس نیز برجسته نرم روشنایی که بیشتر برجسته طلایی رنگ و ویژگی های.

علاوه بر گرفتن ماساژ بافت عمیق به منظور کاهش سطح استرس جسیکا همچنین ذکر شده در طبیعت و متنعم روز به عنوان راه هایی که او دوست داشت برای استراحت در میان چندین فعالیت های دیگر.

به عنوان به زودی به عنوان جسیکا ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض 10 دقیقه تصویر جمع شده بودند بیش از 10,500 دوست دارد و نزدیک به 2000 پاسخ. این تصاویر ممکن است تلقی نا امن برای کار با برخی از. به عنوان یک نتیجه از این آنها را می توان از طریق افراد مشهور رسمی Instagram account.

“ورزشگاه پس از یک روز سخت در محل کار وای قطعا زرق و برق دار” یکی پیرو نوشت: در پاسخ به جسیکا سوال.

یکی دیگر از فن ارائه شده برای کمک به جسیکا.

“من خوب هستم در ماساژ” آنها پاسخ دادند.

بسیاری از طرفداران او شد بیشتر علاقه مند به جسیکا ظاهر.

“سوپر داغ دختر بچه” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“Be-a-utiful کاملا زیبا” یک فرد چهارم نوشت, همچنین با استفاده از یک رشته طولانی از emoji پس از خود را در نظر.

بسیاری از پیروان او تصمیم گرفت به سادگی استفاده از شکلک به جای کلمات به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصاویر. محبوب ترین شد قلب-چشم, آتش, بوسیدن, و تغییرات از قلب emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, جسیکا از او خواست كه به رای لباس خواب خود را در روز گذشته Instagram تصویری به روز رسانی. با پوشیدن لباس نارنجی رنگ بالا با کارتون عوامل و شورت کوچک بودند که نورد پایین تحسین او بودند فورا گرفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>