جسیکا سیمپسون نشان می دهد او اسلحه را به عنوان او در یک استخر کودک با مرغک مای

جسیکا سیمپسون نشان داد او از چرم گاومیش اسلحه به عنوان او با بازی در استخر با نوزاد مرغک مای جانسون بیش از آخر هفته.

در یک عکس جدید ارسال شده به او Instagram صفحه 39 ساله خواننده و طراح مد است همه لبخند در حالی که cradling او 1-در انتهای کم عمق استخر به عنوان او جشن شنبه آزاد در خانه با خانواده اش.

این کتاب باز نویسنده موهای خود را به عقب کشیده به یک موی دم اسبی را به عنوان او می پوشد یک افسار به سبک لباس شنا و عینک آفتابی در سیاه و سفید عکس به اشتراک گذاشته شده با 5.3 میلیون Instagram طرفداران. جسیکا اسلحه به احتمال زیاد نتیجه از تمرینات با او پس از بارداری, مربی هارلی پاسترناک در حال مشاهده کامل او به عنوان نگه می دارد به کودک مرغک در آب است.

در حالی که او بدیهی است که هیجان زده به برخی از مامان و دختر را در عنوان به پست جسیکا نشان داد که دلیل واقعی برای چهره شاد. مشغول دختر سه اشاره کرد که او احساس می کند مانند یک بچه در مدرسه دوباره با آخر هفته. مانند بسیاری دیگر از والدین در سراسر کشور جسیکا و همسرش اریک جانسون اند در homeschool حالت با کودکان ماکسول جلب 8 و آس Knute, 6, با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این جای تعجب نیست که چلپ چلوپ کردن در استخر با نوزاد خود احساس می کند بسیار مورد نیاز روز خاموش است.

در نظرات برای پست طرفداران و دوستان معروف commiserated با جسیکا در مورد وضعیت مدرسه.

“حق با شماست!! من زنده برای تعطیلات آخر هفته بیشتر از همیشه در حال حاضر!” یکی از طرفداران نوشت.

“به طور جدی تعطیلات آخر هفته گرفته اند در یک مفهوم کاملا جدید در حال حاضر که ما در حال homeschool بچه” یکی دیگر اضافه شده است.

طرفداران دیگر zeroed در جسیکا مناسب بدن به عنوان او با دخترش در آب است.

“به دنبال blacks on #nationalfitnessday” یکی از طرفداران نوشت.

“شما نگاه شگفت انگیز! در نگاه کسانی که اسلحه!” یکی دیگر اضافه شده است.

در حالی که مدرسه در منزل ممکن است مصرف مقدار از هفته جسیکا قطعا خود استخر هم در زمانی که او می تواند. هفته گذشته او تقریبا حلیم با یک توپ بیس بال در حالی که sunning در یک شناور در استخر. سابق Newlyweds ستاره مشترک یک عکس پس از او پسر آس را در کلاس درس به او Instagram صفحه که در آن “چلپ چلوپ” نشان داد که بیس بال فرود آمد درست در کنار او شناور به سختی از دست رفته خود را.

کودک مرغک نیز صرف مقدار زیادی از زمان در آب است. کودک نو پا بوده و در تصویر چند بار جسیکا صفحه رسانه های اجتماعی به عنوان او با پدر و مادر در خانواده زرق و برق دار, استخر شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>