جسیکا سیمپسون می گوید رابطه او با تونی Romo به پایان رسید بیش از یک سوء تفاهم در مورد سابق خود را دوست پسر, جان مایر. در خاطرات کتاب بازخواننده و طراح مد نشان داد که Romo اعتقاد داشت که او فریب خورده او را با Mayer, در-و-فعال سابق که در ادامه به نگه دارید ،

در کتاب جسیکا دقیق او rollercoaster رابطه با مایر که او ادعا بارها و بارها شکست تا با او از طریق ایمیل تنها برای آشتی بعد. در اواخر سال 2007 یک جسیکا شروع آشنایی Dallas Cowboys کارفرمایی تونی Romo اما او در صف مقابل با او در مورد مایر ادامه داد: در تماس با او.

“اگر جان پیامک یا ایمیل من را نگه دارید تا گوشی من بگویید تونی بلافاصله” جسیکا نوشت در کتاب خود در صفحه شش. “او می دانست که برگزاری جان تا به حال بیش از من و آن را مانند گفتن حامی خود را هنگامی که شما باعث شده است.”

جسیکا نشان داد که با وجود تقسیم مایر حفظ دوستی با خواهر اشلی سیمپسون Ashlee سپس شوهر Pete Wentz. در یک شب به یاد ماندنی, جسیکا خودش را در مایر شرکت در طول یک با هم در خونه پدر و پس از او پدر و جو Simpon دعوت “Your Body is a Wonderland” خواننده ، آنجا بود که مایر اعلام کرد قصد خود را به سمت جسیکا حتی اگر او دوستیابی Romo در آن زمان است.

“آتش در حیاط خلوت [جان] ایستاد و گفت: همه ما که او عاشق من است و همه ما می تواند به او اعتماد به یک مرد خوب” جسیکا نوشت. “من به او گفتم من همیشه او را دوست دارم اما من با تونی. اما من نمی توانم بگویم تونی. من شکست خود من قانون افشای کامل در مورد هر گونه تماس حتی تصادفی با جان.”

Singer John Mayer with Jessica Simpson
  اوان AGOSTINI / گتی ایماژ

مدت کوتاهی پس از سال 2009 با هم Romo دیدم یک ایمیل از مایر در جسیکا تلفن او را که منجر به این باور است که او فریب خورده او را با خواننده. در کتاب باز, جسیکا نشان داد که تونی متهم او را از دیدن جان پشت سر خود را.

“من تا به حال فریب خورده تونی در همه, اما من نمی توانستم دروغ بگویم من تا به حال حتی او را دیده” جسیکا نوشت: هر TMZ.

اگر چه جسیکا اصرار داشت “هیچ چیز اتفاق افتاده است” با Mayer Romo باور نمی کند و او را شکست تا پس از آن و وجود دارد.

“دو سال رفته با ایمیل,” او نوشت: از پایان ناگهانی ارتباط خود را با Romo.

جسیکا رفت و به نوشتن که Romo هرگز صحبت به رسانه ها در مورد دلیل واقعی برای فروپاشی ناگهانی خود را به دلیل “این مفهوم را میرسانند که او را به اندازه کافی برای من.”

در حالی که او ادعا می کند Romo بعد متوجه شدم او به او گفته بود حقیقت در مورد تقلب در او با Mayer, آن را خیلی دیر شده بود. سابق تازه ازدواج کرده استار نوشت که او با فروپاشی Romo شده بود خیلی زشت است که او متوجه شد که آن را به حال شده است لازم است.

جسیکا اذعان کرد که او در ادامه به صحبت مایر برای “ماه” پس از تقسیم او از Romo اما او اجازه نمی دهد خودش را سوزانده او را یک بار دیگر. مایر 2010 بگویید همه به Playboy, که در آن او توضیح داد که او رابطه صمیمی با جسیکا بود به اندازه کافی برای او به پایان تمام ارتباطات با او خوب است.

به عنوان مایر حرفه ای از عشق برای او در حالی که او در یک رابطه جدی با Romo, جسیکا معتقد است که او نگه داشته شکستن تا با او و wooing او به منظور “شکنجه” خود را به طوری که او می خواهم که مواد خوب برای آهنگسازی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im