جسیکا سیمپسون جشن 6th سالگرد عروسی با ‘کامل Soulmate” اریک جانسون

جسیکا سیمپسون و اریک جانسون در جشن شش سال از ازدواج. این زوج مشهور که ازدواج در جولای 5, 2014 مشخص سالگرد عروسی خود را در طول تعطیلات آخر هفته و مطمئن ساخته شده به مناسبت گرامیداشت روز نقطه عطف در Instagram به عنوان به خوبی.

در ارسال تند و تلخ به رسانه های اجتماعی, صفحه جسیکا مشترک یک عکس جدید از او ایستاده در کنار همسرش در سالگرد خود را. در عکس یک لبخند بر لب اریک عینک کلاه و sported کامل ریش در حالی که یک بشاش جسیکا نشان داد او به تازگی کوتاه مدل موهای او به عنوان برگزار شد تا بزرگ ارغوانی تیره کریستال پروانه ای که شوهرش به او به او به عنوان یک هدیه سالگرد.

در عنوان به پست جسیکا نوشته است که او ازدواج کرده و او را “کامل دلبر” و این که شش سال بعد از آن دو همچنان به آشکار رویاهای با هم. خواننده و طراح مد اضافه شده است که اتحادیه با بازیکن سابق NFL به مقصد بود و آن را همیشه خواهد بود. جسیکا همچنین اشاره کرد که کریستال پروانه بود و او را “هدیه رویای.”

در نظرات به عکس طرفداران و دوستان, در واکنش به جسیکا و اریک سالگرد نقطه عطف و شیرین داستان عشق.

“من خوشحال هستم که شما پیدا کرده اند کسی که رفتار شما با عشق و حمایت شما سزاوار” دیگر نوشت.

“مبارک برای شما و به عشق واقعی می درخشد را از طریق عکس,” یکی دیگر اضافه شده است.

“عشق واقعی است به طوری که با دیدن این روز است. به خصوص در مدار ستاره” یک سوم پیرو نوشت.

“شما دو تا به نظر می رسد نه تنها مخالف زوج مشهور اما هر نوع زن و شوهر از نظر عشق واقعی تحسین و احترام” دیگر نوشت. “من تو را دیدم اریک حمایت از شما در همه جا در کشور با ستایش فقط چشم خود را #OpenBook تور+…که چنین زیبا هدیه ای منحصر به فرد Jess!!”

هواداران می دانند که در خاطرات کتاب باز, جسیکا نوشت: در مورد جزئیات چگونه او در بر داشت عشق و ازدواج با اریک چندین سال پس از او با مشخصات بالا طلاق از شوهر خواننده, Nick Lachey. جسیکا و اریک رد و بدل پاکستان در مقابل 275 مهمان در San Ysidro در مرتع پرورش احشام در منتکیتو کالیفرنیا و پس از آن-کودک نو پا و کودکان و ماکسول به خود جلب کرد و آس Knute, خدمت به عنوان دختر گل و حلقه حامل در این مراسم با توجه به مردم است. در سال 2019 آنها استقبال سوم خود را فرزند مرغک مای.

در مارس جسیکا به اشتراک گذاشته Instagram ادای احترام به اریک آنها به عنوان جشن 10امین سالگرد روز آنها ملاقات کرد. جسیکا نوشته است که او سقوط کرد “سر دمپایی” در عشق با شوهر آینده اش پس از او نشان داد تا در خانه خود را با دوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>