جسیکا سیمپسون اذعان می کند که او هرگز یک کودک هدیه از Nick & Vanessa Lachey در بی دست و پا اندی کوهن مصاحبه

جسیکا سیمپسون تنظیم ضبط مستقیم در مورد “هدیه” او به اتهام دریافت از شوهر سابق او Nick Lachey و همسرش. در یک مصاحبه با اندی کوهن SiriusXM radio show تاون هال خواننده و طراح را تکذیب کرد و گفت او سابق به او هدیه, وقتی بچه ها به دنیا آمده اند.

در اوایل این هفته امروز میزبان نمایش هدی قطب نما مصاحبه نیک و همسرش, Vanessa Lachey برای ترویج خود را Netflix واقعیت نشان می دهد عشق کور است. در یک انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته لحظه NBC co-لنگر نشان داد که زمانی که او در صحبت کردن به جسیکا خواننده به ذکر است که نیک و ونسا به او داده بود “چیزی زیبا هنگامی که او به فرزندان او. این Lacheys شد به وضوح اشتباه و قطب نما سعی در رد گم کردن گفت: جسیکا به او گفت که آنها او را فرستاده بود چیزی خوب پس از یک ویژه “لحظه ای در زندگی او است.”

در این زمان خانم Lachey ناشیانه اصرار داشت که او و نیک هرگز با ارسال هدیه به جسیکا تیز و اضافه کرد من نمی دانم او آدرس.”

پس از این کلیپ از مصاحبه ویروسی رفت ونسا بود bashed در رسانه های اجتماعی برای خرده و حسود از شوهر سابق در حالی که برخی از طرفداران مشکوک به نیک ارسال جسیکا هدیه پشت خود را به عقب.

خوشبختانه کوهن رو به پایین از چیزهایی که او تا به حال جسیکا در صندلی داغ برای مصاحبه در مورد خاطرات کتاب باز.

در حماسه ارز با جسیکا کوهن پرسید: مادر سه مورد چگونه او ظاهرا گفته هدی که نیک و او در حال حاضر همسر او را فرستاده چیزی زیبا هنگامی که او تا به حال بچه ها. Sirius میزبان اشاره کرد که نیک و ونسا گفت: آنها خوشحال برای جسیکا اما نمی او ارسال هر چیزی.

جسیکا پاسخ بود به گیج کننده است که نیک و ونسا.

“Um خوب من واقعا نمی دانم من یک هدیه فی نفسه” جسیکا اعتراف کرد. “من هدیه ای از نیک است که او خوشحال است و او متاهل است و او دارای سه فرزند و یک پدر است. که واقعا یک هدیه از من چون من تا به حال له قلب او و من فکر نمی کنم او معتقد بود که من می تواند رشد کند. من همیشه میخوام که دختر جوان, من تا به حال به یک زن است.”

سابق Newlyweds ستاره rambled در مورد چیزهایی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با هدیه سوال خیلی کوهن دور برگشت به درخواست او “به طوری که آنها به شما ارسال یک هدیه و یا آنها را ارسال به شما یک هدیه برای کودک؟”

جسیکا در نهایت به یک پاسخ مستقیم.

“من دریافت یک هدیه است. من نمی دانم از کجا آمد که از” او گفت:.

پس از کجا این سردرگمی از شروع كنم ؟ قطب نما است chimed در به روشن کردن دقیقا چه جسیکا گفته به او گفت: درباره وجود ندارد هدیه و یا در چه زمینه اما کسی که به وضوح چیزی اشتباه است.

در هر صورت طرفداران می توانید مطمئن باشید که نیک و مبارک ممکن برای یک دیگر هستند اما در هدیه دادن شرایط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>