جسیکا Naz Flaunts قهوهای مایل به زرد طلایی و قاتل منحنی در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته: ‘عسل وحشی’

ستاره فیلم سکسی, جسیکا Naz wowed طرفداران با جدید ترین Instagram پست شب جمعه. این تصویر خیره کننده از مدل seductively مطرح در خارج از منزل در یک لباس شنای زنانه دوتکه دریافت بیش از 1000 لایک در کمتر از 10 دقیقه پس از آن رفت و زندگی می کنند.

جسیکا بود مطرح تکیه بر بافت دیوار بتنی لکه لکه با خنثی سایه خاکستری مایل به قهوه ای و کرم. Swaths بزرگ از پرایمر یا رنگ سفید بر روی سطح ایجاد الگوی انتزاعی پشت سر او.

سفید قاب چوبی پنجره قابل مشاهده بود در گوشه بالا سمت چپ از نظر بصری متعادل سمت راست تصویر است که تمدید دوباره چند پا در گذشته ساخت و نمایش داده می شود مبهم و مه آلود چیزی با نقاط رنگارنگ نور خورشید در سراسر کوچک برگ های سبز.

جسیکا صاف کارامل پوست ماهرانه برجسته با منتشر فلش آن نیز منعکس شده در دانش آموزان از اعماق چشم های قهوه ای. نشت نور در سراسر سطح بدن او به یک آخرتی تصور که او کشف شده بود نقاشی یا مجسمه از سنگ مرمر لوکس.

او نحیف لباس بود و تحت او انگیز منحنی. روی مثلث کوچک فنجان بودند تحت فشار قرار دادند دور از هم جدا از این مرکز از دکولته آشکار کشنده گرد از رخ.

شرجی زیبایی انباشته یک شرکت ران در مقابل دیگر و لبه یکی از خوش بر و رو لگن را به سمت برجسته باریک و خطوط بدن شگفت انگیز او. سبک سگي عضلات شکم خم شد.

او موجی چوب ماهون یال بود tousled و جاروب بیش از یک شانه.

جسیکا چنگ یک جریان سیاه و سفید شال در هر دو پایان با برازنده دراز. او دست راست رسیده و بیش از سر خود را از مشاهده و چپ او خارج شد به سمت او. این موقعیت اجازه دهید لباس با پارچه مزین کردن مورب در هوا بالاتر از او ایجاد قابل توجه بصری قاب.

جسیکا 486,000 Instagram followers آب گرفتگی صفحه او با ستایش نظرات به زودی پس از تصویر آپلود شد.

“عزیز پروردگارا! شما بیشتر الهه از زن” raved یک فن.

“شما یک رویا مدل” قدردانی دوم شخص مناسب زیر نظر با دوربین و قلب و شعله از emoji.

“این است آنچه در آسمان به نظر می رسد مانند” gushed یک سوم پیرو.

“زیبا زرق و برق دار و سکسی” اعلام کرد یک چهارم از طرفداران تاکید بر احساسات خود را با یک رشته به رنگ های مختلف قلب و تاج از emoji.

فقط چند روز پیش به گزارش TheInquisitr, جسیکا flaunted به همان اندازه انگیز اما بسیار متفاوت نگاه پوشیدن یک طراحی منحصر به فرد, سفید, تور ماهیگیری, گروه. مدل bared او قاتل هیکل در حالی که خیساندن تا خورشید صحرا در یک روستایی شهر ارواح در خارج از لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر