جسیکا قتل ثابت کرد چقدر او را دوست داشت دوشنبه تمرینات با یک نام تجاری جدید کون ساختمان سری از تمرین کلیپ که او در Instagram, ترک پیروان خود الهام گرفته است.

بیش از 8000 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید در این سری از چهار ویدئوها جسیکا نوشته شده نشان چهار تمرین های مختلف برای او انحنا پشت. بیش از 100 همچنین در زمان ارسال نظر برای مدل و بسیاری از استفاده از emoji مانند شعله نشان می دهد که آنها فکر می کنم او در این کلیپ.

“بی نظیر تعهد الماس! جسیکا نگه داشتن امن و صدا. خود را مربی آواز” در پاسخ به یک پیرو.

“پاهای من شده اند صدمه زدن به صورت روز. این به من امید میده برای بهتر روز به haha. نگه داشتن قتل آن دختر بچه” یک دوم الهام گرفته از فن نوشت.

“شما نگاه شگفت انگیز است. نگه دارید تا کار خوب” خواست یک سوم جانباز.

“هرگز جست و خیز پاها دوشنبه. گرفتن دستاوردهای آن. شما نگاه شگفت انگیز” یک چهارم Instagrammer اظهار داشت: از جمله خم ماشین آلات کشاورزی از emoji و یک قلب قرمز.

در بدنسازی فیلم جسیکا عینک سبز بالا waisted تمرین ساق پوش که او را در آغوش گرفت انگیز شکل و لهجه او گرد پشت بود که تمرکز خود را ورزش. او زوج آن را با یک سیاه racerback سینه بند ورزشی با گردن حرکت شبیه چمچه زنی که نمایش او کافی رخ تحت فشار قرار دادند که از بالا در حالی که او مختلف squats و تناسب اندام دیگر حرکت می کند.

جسیکا تا به حال موهای قهوه ای انباشته شده در بالای سر او در یک messy موی دم اسبی و فر او نقل مکان کرد و به عنوان او اعمال شود. در برخی از نقاط پیچک که او فرار hairband آویزان به صورت خود را. سر پا, مدل عینک, سیاه, کفش نئون لهجه در آنها.

در ضربه اول جسیکا با استفاده از یک سیاه و سفید و زرد نردبان چابکی زوج با یک وزن بار بیش از شانه اش. او پریدن جک اسکات در هر یک از نردبان را دهانه پایین طول آن. کلیپ دوم ایستاده بود بالای انباشته وزن با پاهای خود را با هم و نوار متصل به یک باند و او چمباتمه در برابر این گروه مقاومت است. قطعه سوم از فیلم های برجسته همان setup اما جسیکا انجام تمرینات با یک پا بر روی پشته و پشت سر او. در فینال قاب او گذاشته و در پشت او و تضعیف پاهای خود را در حالی که پل با استفاده از مقاومت در برابر جنبش های خود را.

جسیکا هیچ غریبه ای به خود تمرینات ورزشی و لباس در Instagram. Inquisitr قبلا گزارش شده است که او نمایش خود را متناسب با هیکل در, فرم, اتصالات سینه بند ورزشی و بالا waisted درآمد هزاران “لایک” محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im