جسیکا قتل Sizzles با رنگ قرمز-مدل لباس شنای زنانه دوتکه به صورت خیره کننده جدید عکس

جسیکا قتل طعنه 1.9 میلیون Instagram طرفداران یکشنبه, مارس 27 با یک به روز رسانی جدید است که نشان داد او را در سختی وجود دارد بیکینی قرار داده است که منحنی او جلو و مرکز.

این Instagram ستاره لرزاند قرمز روشن دو قطعه کت و شلوار حمام کردن است که در تضاد با رنگ زرد پوست. بالا بود مثلث کوچک است که اجازه قتل به او نشان دهد کافی رخ. آنها افتخار پاک کردن تسمه که متصل bodice و یکی دیگر از مجموعه ای است که رفت و بیش از شانه اش. او تیمی بالای او با یک جفت از تطبیق کف که ویژه همان پاک کردن تسمه. او آنها را به تن کشیده بالا در دو طرف که کمک به نمایش گذاشتن شکل ساعت شنی توسط متضاد باسن او و او itty-bitty کمر.

قتل عینک هایلایت مو بور مدل پایین در راست رشته که سقوط بر روی شانه های او. او همچنین تصمیم گرفتند به پوشیدن صورت کامل از آرایش که به ظاهر شامل بوش های سیاه و سفید, نور و رنگ سایه و ریمل و رژ لب برهنه.

در شات قتل دیده می شد در خارج از منزل در مقابل یک خانه. او به نظر می رسد به ایستادن در یک استخر شنا به عنوان او فشرده کنار ران او در برابر لبه. او قرار داده شده یک دست بر روی زمین برای پشتیبانی در حالی که او تکیه داد و در همان جهت. دوربین قرار شد نزدیک به زمین و کشتار تا به حال به نگاه رو به پایین در تصویر. چشم او متمرکز شده بود و لبها کامل حداقل تقسیم می شود.

در عنوان قتل به اشتراک گذاشته است که او در حال حاضر در روز 5 از 75 روز برنامه. چالش ایجاد شده توسط Andy Frisella از واقعی AF, پادکست به عنوان یک چالش ذهنی برای کمک به مردم “را به کنترل کامل خود زندگی” به عنوان توضیح داده شده توسط Popsugar. قتل نیز نشان داد که او نوشته بود و اضافه برای 1st Phorm که Frisella مدیر عامل.

در کمتر از یک روز عکس دست آورد بیش از 31,100 دوست دارد و بیش از 580 نظرات. Instagram کاربران در بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد او به شکل باور نکردنی و به بیان تحسین خود را برای قتل.

“بدن خود را به نظر می رسد بمب” یک کاربر raved.

“قتل آن را زرق و برق دار” پاسخ کاربر دیگر.

“خوب به من بگو اسرار” یک سوم تحسین پرسید.

“من روزانه انگیزه” اضافه شده یک چهارم فن.

قتل به تازگی نشان داد خاموش لباس شنای زنانه دوتکه او bod یک بار دیگر همانطور که قبلا گزارش شده Inquisitr. او یکی دیگر از Instagram عکس که در آن او sported زیتون سبز و دو قطعه که شامل یک مثلث بالا و رشته پایین. او نشسته در شن و ماسه بر روی یک حوله سفید با هر دو پا را به سمت. او accessorized نگاه او با شیک, برهنه, لبه پهن بپوشانید sunhat. این عکس نیز تبلیغ برای 1st Phorm, و او ترویج نام تجاری ویتامین C محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>