جسیکا قتل Flaunts Her باب روز Midriff در یک فرم اتصالات سینه بند ورزشی & شلوار ورزشی

مدل تناسب اندام جسیکا قتل به او در زمان Instagram صفحه در یکشنبه شب به او نشان دهد زیر هیکل خیره کننده جدید عکس. این گیج لرزاند یک فرم اتصالات ساز و برگ که شامل قرمز سینه بند ورزشی و فیروزه ای پوست-تنگ شلوار ورزشی. او اعتبار گروه خود را به 1st Phorm.

با توجه به عنوان جسیکا بود که مقابله با “75 سخت” چالش های ایجاد شده توسط Andy Frisella. او نوشت که او در تلاش برای راه های جدید برای به چالش کشیدن خودش هر دو ذهنی و جسمی. پس از چند روز از انجام ورزش شدید رژیم جسیکا ادعا کرد که او در حال حاضر شروع به احساس تفاوت را در بدن خود است.

به آماده شدن برای تمرین مدل تضعیف به یک سینه بند ورزشی است که او را در معرض رخ و خوش بر و رو او ، تنگ الاستیک در اطراف او کف flattered خود را دور کمر باریک و برجسته curviness از رابطه جنسی غنیمت است.

او مطرح شده برای تصویر با چرخش به سمت او در مقابل یک آینه و سپس با استفاده از آی فون خود را به ضربه محکم و ناگهانی یک عکاسی از خود. جسیکا چپ او موجی قفل سست است. به نظر می رسید مانند او انتخاب کرده بود به چشم پوشی پوشیدن آرایش و به جای آن اجازه دهید زیبایی های طبیعی خود را از طریق درخشش.

در حالی که جسیکا برچسب جغرافیایی را نشان نمی دهد که در آن عکس گرفته شده است, این به نظر می رسد در داخل یک اتاق خواب و یا چیزی مشابه. یک کوله پشتی قابل رویت بود پشت او را همراه با آنچه به نظر می رسید مانند یک دیوار نصب تلویزیون در پس زمینه.

آخرین Instagram ها به دست آورد یک واکنش سریع از 1.9 میلیون پیروان. آن متصلب تا بیش از 5700 دوست دارد و بیش از 100 دیدگاه در عرض یک ساعت از رفتن زندگی می کنند.

ده ها تن از کاربران در زمان به بخش نظرات به دوش او در ستایش و قدردانی خود را بدون فرم.

چندین برچسب را “بدن اهداف” و برخی از مردم حتی به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک پاسخ از جسیکا.

“قطعا 10 ماشین شمع اگر من به شما گرفتن دویدن گذشته ماشین من” شوخی یکی از فن در کنار دو خنده از emoji.

“من واقعا می خواستم داغ Cheetos قبل از من این را دیدم. حالا من میخوام خوردن هویج. با تشکر از ارسال” نوشت: یکی دیگر از.

“شما نگاه کاملا زرق و برق دار نگه داشتن انجام آنچه شما انجام, دخترک معصوم, بدن خود را شگفت انگیز است” بوده یک سوم Instagrammer فرار خود را تعریف و با سه شعله emoji.

“بدن خود را نگاه خود را تعیین… شما الهام” chimed در یک چهارم کمک کننده.

در اوایل این ماه Inquisitr گزارش داد که جسیکا به حال flaunted او دلخواهی بدن یک بار دیگر در یک سینه بند ورزشی و ساق. او چندین کلیپ های ویدئویی از خودش در واقع انجام برخی از روال تمرین نشان می دهد چگونه به انجام آنها را به بسیاری از طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>