جسیکا آلبا نفوذی باسن او در حالی که ورزشی مطابق SKIMS مجموعه در رقص تصویری

جسیکا آلبا نشان داد او صاف رقص حرکت می کند در حالی که تکان دادن بسیار راحت و مطابق با پیژامه مجموعه ای از SKIMS دنج مجموعه است. جسیکا هیپنوتیزم هیپ جنبش تا به حال بسیاری از طرفداران خود را مشابه اظهارات در مورد یکی از فیلم.

روز یکشنبه 38 ساله بازیگر در زمان به Instagram به اشتراک گذاری کوتاه رقص با طرفداران. جسیکا نشان داد که این کلیپ کوتاه در اصل به صورت های مختلف رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite. برای عملکرد زیبایی بود پیوست و با او رفیق Lizzy Mathis, Blue Crush 2 بازیگر و بنیانگذار مادر سرد Co.

دو زن بودند تاب گره مجموعه از کیم کارداشیان در SKIMS خط. جسیکا بود, ورزشی, تنگ, تاریک, خاکستری بالای مخزن با گردن حرکت شبیه چمچه زنی. پوشاک نشان داد فقط یک اشاره از معده تخت. او با پوشیدن یک جفت تطبیق از سالن شلوار است که شامل طیف الاستیک کمر و راست ،

Lizzy شد ورزشی یکسان گروه نجات برای رنگ. او بسیار راحت و لباس سفید بود. با توجه به SKIMS سایت نرم پوشاک گردد از “چسبناک boucle نخ.” آنها تا به حال ضخیم بافت نگاه کنید. حتی اگر Jessica ذکر SKIMS در عنوان پست خود او نشان داد که تصویری بود نه تبلیغ برای کیم نام تجاری محبوب.

جسیکا و Lizzy انجام طراحی رقص روال و آنها موفق به ماندن تقریبا کاملا در هماهنگی. دو لبخند زنان نشان داده شد swaying باسن خود را به عقب و جلو به آنها مطرح سلاح های خود را در هوا و کاهش آنها را به عقب پشت سر خود را. در پایان این فیلم کوتاه را برگزار مشت خود را تا نزدیکی چهره خود را به عنوان آنها خم شد و به آرامی نزدیک دوربین است.

این آهنگ که دو رقص بودند به “GoodMorningTokyo!” توسط توکیو انتقام. جسیکا اضافه احمقانه geotag را به پست شناسایی خود را در محل فیلمبرداری به عنوان “فضای بیرونی است.”

همانطور که از نوشتن این جسیکا و Lizzy عملکرد شده است دوست داشت بیش از 150.000 بار آن را دریافت کرده است بیش از 1100 نظرات.

بسیاری از جسیکا طرفداران اشاره او 2003 فیلم عسل. در این فیلم جسیکا نقش یک مبارزه معلم رقص است که در آرزوی تبدیل شدن به موفق هیپ هاپ طراح رقص. نقش مورد نیاز خود را به فیلم چند صحنه رقص.

“من همیشه دوست داشتم شما در عسل خیلی دوست داشتنی این tiktoks و دیدن شما dance again!!” بخوانید یک پاسخ به جسیکا تصویری.

طرفداران دیگر اشاره کرد که آنها را به دیدن چند Jessicas رقص با تشکر از آینه در پس زمینه.

“من تنها به دنبال در آینه” یکی از جسیکا پیروان نوشت.

این Machete بازیگر همچنین دریافت مقدار زیادی از تعارف در زیبایی او, لبخند و خوش بین نگرش است.

“من صادقانه معتقدم جسیکا نیست همیشه سن مانند وای بسیار زیبا” یک تحسین بوده.

“یکی از چیزهایی که من دوست دارم در مورد این زن است که سطح شادی” یکی دیگر از فن نوشت. “جسیکا شما آن را تمام کردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>