Jessa Duggar و دختر پیچک جین سنگ تطبیق کلاه پس از تجربه شدید آب و هوا تغییر

Jessa Duggar و پیچک جین نمی اجازه دهید کمی سرد آب و جلوگیری از آنها را از بهره گیری از برخی از سرگرم کننده مادر و دختر را در خارج از منزل و آنها تا به حال کامل آیتم های کمد لباس پوشیدن برای تفرج خود را.

روز جمعه Jessa در زمان به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از دو شایان ستایش عکس های خانوادگی با 2.2 میلیون Instagram followers. در گزارشهای 27 ساله شمارش ستاره در تصویر ایستاده در خارج از خانه اش در آرکانزاس و برگزاری 9-ماه-پیر دختر. Jessa و پیچک جین پوشیده بودند و مطابق گره beanies. خود کلاه گرم شد, زیتون, سبز, و آنها در صدر با کرکی سفید pompoms. پیچک جین تزئینی نخ توپ شد و یک نسخه کوچکتر از او و مادرش.

در این عنوان از پست Jessa نشان داد که او و پیچک جین می پوشد شد برای 40 درجه و آب و هوا. اما روز قبل از خود عکس گرفته شد, Jessa فکر می کردم که در تابستان وارد شده بود. با توجه به این مادر و سه روز قبلی متوسط رسیده بود سوزان 80 درجه است.

Jessa دیگر زمستان شامل خردل زرد ژاکت ژاکت کش باف پشمی. پیچک جین پوشیده بود نیروی دریایی آبی و سفید راه راه onesie یا پیراهن و کرم رنگ ژاکت ژاکت کش باف پشمی.

هر دو از عکس هایی که در وب به اشتراک گذاشته شد selifies. در اولین تصویر Duggar مادر و نوزاد دختر بودند و هر دو خندیدن. پیچک جین که چشم خود را بسته و چهره او تبدیل شده بود به سمت Jessa به طوری که پیشانی اش بود و در حال استراحت بر روی او و مادرش گونه است.

Jessa و پیچک جین هر دو خندان و رو به دوربین دوم عکس فوری.

همانطور که از نوشتن این Jessa عکس را به دست آورد بیش از 124,000 دوست دارد و صدها نظرات. یکی از پیروان او خواست که او شایستگی مطابق با کلاه و او نشان داد که آنها هدیه دست ساز.

“من دوست دارم که تصویر اول خیلی! شما می توانید ببینید که چقدر او را دوست دارد مادر او!” خواندن یک پاسخ به Jessa پست.

“او خود را کمی کوتاه من!! عشق آن چشمان بزرگ” نوشت: در یکی از بسیاری از طرفداران پیچک جین بلوز نوزاد.

“او ضربه شلاق, زرق و برق دار! او به نظر می رسد بسیار شبیه به پسران برای من به خصوص کوچک هنری است. شما و بن باید ایجاد چنین کوچک شایان ستایش خانواده” یک سوم Instagrammer اظهار داشت.

“را به عنوان او رشد می کند او در حال رفتن به رشد به بهترین دوست شما. به نظر می رسد او در حال حاضر وجود دارد” یک چهارم فن اظهار نظر.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, پیچک جین به تازگی به یک نقطه عطف بزرگ به عنوان او در ادامه به رشد می کنند تا در مقابل از او طرفداران عاشقانه. دختر کوچک است که صحبت کردن در حال حاضر و مادر افتخار به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از مرده گفت: یکی از اولین کلمات بارها و بارها: “عزیزم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>