جری Saltz سهام تاریخ پشت سر خود را بدنام قهوه عادت

منتقد هنری جری Saltz با خود همه جا ادم تنومند و بدقواره فنجان قهوه است. اندرو توت/گتی ایماژ برای مجله نیویورک

برای برنده جایزه پولیتزر و منتقد هنر جری Saltz, زندگی پر است از سخت روال و شادی های ساده است که نگه داشتن او با خوشحالی افسار به واقعیت: اساسا همه او در مورد مراقبت است و هنر نوشتن و همسرش, co-ارشد نیویورک تایمز منتقد هنری روبرتا اسمیت. سعی و کوشش او و approachability ساخته اند و او را محبوب دنیای هنر شکل اما یکی از عادات خود بارها کشیده شده انتقاد با توجه به آن نسبت جنون. Saltz یک قهوه جانباز که نمی دانم چگونه برای قهوه به طوری که هر از چند روز او اقدام به خرید چند بزرگ سیاه دلی قهوه و نوشیدنی های دو روز مخلوط با استویا و مشابه دیگر شیرین کننده های. در طول سال Saltz گرفتار فلک هر زمان که او خواست در این مورد خاص تغییر ناگهانی در مصاحبه و نورد جزر و مد از رسانه های اجتماعی موشکافی معمولا همراه خود را توییتهایی دربارهی داخلی اش عادات.

اما در جدید lengthly مقاله برای کرکس که لمس بر نحوه Saltz و اسمیت شده اند و مقابله با این بیماری همه گیر و برای ارائه یک دیگر Saltz ارائه می دهد یک حساب کاربری از خوردن و نوشیدن عادت شده است که به شکل حوادث نویسنده گذشته است. زمانی که Saltz مادر خودکشی زمانی که او 10 حادثه هرگز سخن گفته و پدرش به سرعت ازدواج مجدد منجر به یک خانواده است که سرریز با خشم و سکوت عاطفی تجزیه. “من تا به حال هرگز یک وعده غذایی را با پدر و مادرم” Saltz می نویسد. “پدر و مادر من تا به حال یک ورودی جداگانه متفاوت ناهار خوری و اتاق نشیمن. ما هرگز مجاز به استفاده از درب خانه من. این مناسب است برای ما خوب است. ما متنفر آنها از ما متنفر. من هیچ حافظه از هر داغ وعده های غذایی پخته شده در خانه ما. پخت و پز چیزی نیست که شما انجام داد. وجود دارد تنها غذا خوردن.”

همچنین نگاه کنید به: جری Saltz ایران ‘چگونه به یک هنرمند,’ جدید و ناآشنا جهان

به عنوان مثال: “یک میان وعده برای من قطع تمام يافته از کل یک قرص نان سفید و فشردن تا خمیر به توپ نشستن در مقابل تلویزیون و خوردن آن” Saltz می نویسد. “من وانمود من یک ماهی کپور snipping و خوراکی در توپ تا آن رفته بود.”

در Saltz متحده او “مطرح شده توسط حیوانات” که فراهم او هیچ غذایی آموزش و پرورش و یا نظارت. پس از دبیرستان او خود را صرف اوایل حرفه ای سال در, کافی شاپ و شام, چسبیده با آشنا آشپزی. هنگامی که او در نهایت یک کار به عنوان یک مسافت طولانی کامیون, راننده, رژیم غذایی خود را شامل “یک فلاسک قهوه و ادم تنومند و بدقواره سطل سرهنگ ساندرز مرغ.”

Saltz حرکت خلاصه ای از خود سوال برانگیز عادات مصرف به ما یادآوری می کند که تا آنجا که وابستگی به, ادم تنومند و بدقواره قهوه حداقل نسبتا بی ضرر است. به علاوه اگر قهوه کسی که خود تسکین در طول یک بیماری همه گیر از همه بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>