‘معرض خطر’ و ‘چرخ از فورچون’ فیلم مخاطب-رایگان با توجه به کروناویروس

Coronavirus Jeopardy Alex Trebek

هالیوود همچنان به احساس خرید اینترنتی از coronavirus گسترش یافته است. Tracy A. وودوارد/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

تاثیر اقتصادی که coronavirus داشتن در هالیوود قابل توجهی است. همه 70,000 سینما در چین باقی می ماند بسته, تولید, برنامه و تاریخ انتشار عمده فیلم های پرفروش مانند ماموریت: غیر ممکن است 7 و هیچ وقت به مرگ هستند که مختل و یا با تاخیر به طور کامل و صنعت فیلم است که به دنبال در یک پتانسیل 5 میلیارد دلار از دست دادن به طور کلی. اما آن را فقط در صنعت فیلم است که رنج می برند.

همانطور که از دوشنبه شب هر دو چرخ از فورچون و خطر دیگر فیلم در مقابل مخاطبان استودیوی زنده به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: 7 جدید نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان اگر Coronavirus شما را نگه می دارد در داخل

“از فراوانی احتیاط با توجه به گسترش covid-19 ما تصمیم به انصراف از حضور مخاطبان برای دوست پسر سبزه خوابگاه از چرخ از فورچون و خطر! برای هم بودن” یک فرد نزدیک به Jeopardy! گفت: واشنگتن پست روز شنبه.

نه تنها این تصمیم به منظور محافظت از اعضای مخاطبان بلکه بازیگران و خدمه خود را نشان می دهد. خطر گوینده جانی گیلبرت (95) و چرخ از فورچون میزبان پت Sajak (73) و Vanna سفید (63) همه میان بالا خطر جمعیت به صورت COVID-19 با توجه به CDC. الکس Trebek, 79, تحت درمان شیمی درمانی پس از تشخیص سرطان لوزالمعده در سال گذشته است. شیمی درمانی شناخته شده است به صدمه زدن به سیستم ایمنی بدن به ویژه در میان افراد مسن.

به جای ناامیدی, اخبار, از بین بردن مخاطبان زنده از معادله مواجه شد با سلامتی از خطر طرفداران در رسانههای اجتماعی به عنوان آنها دفاع و پشتیبانی Trebek ایمنی.

هر خروجی چرخ از فورچون و خطر به طور معمول جذب همسر مخاطبان از خارج از دولت دو در معرض خطر میباشد. هر دو بکارد نیز فیلم برداری در کالیفرنیا که ادعا می کند سومین شماره از coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است.

Coronavirus شیوع نیز دلیلی برای نگرانی در میان عمده آمریکای شمالی ، NBA شده است بحث در مورد پتانسیل احتیاطی و نشان داد به تیم است که می تواند آن را مجبور به میزبان بازی ها در عرصه خالی بدون فن. اما ستاره NBA LeBron James برای تلفن های موبایل تمایلی به در آغوش چنین استراتژی است.

“من بازی برای طرفداران; که آنچه در آن است همه چیز در مورد” جیمز گفت: بیش از آخر هفته. “اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران وجود من نیست،”

یکشنبه, coronavirus آلوده بیش از 100 ، 000 در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>