پوشش جنی Offill است آب و هوا. ناف

این شش سال پس از جنی Offill انتشار آخرین کتاب نیویورک تایمز بهترین فروشنده Dept. از حدس و گمان. همراه با مگی نلسون 2015 خاطرات The Argonauts, آن را سخت برای پیدا کردن یکی دیگر از کتاب که فرم و سبک تحت تاثیر نویسندگان معاصر ، اجتناب سنتی روایت توضیحات و گفت و گو Offill ساخته شده از یک رمان از طریق مقطر قطعاتی که ساخت بر یک دیگر تهیه ریتم ساخته شده است که یک احساس به عنوان اگر آنها تا به حال پا در داخل ذهن از شخصیت های جدید ، با این سبک اصلی و ساختار Dept. از حدس و گمان عمیقا طنین انداز با خوانندگان بررسی اثر ماندگار است که والدین در یک حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک ازدواج است. Dept. از حدس و گمان بود و فینالیست برای قلم/فاکنر جایزه بود و به نام یکی از ده بهترین کتاب سال توسط نیویورک تایمز نقد کتاب.

آب و هوا یک کتاب است که از نظر سبک آشنا خواهد بود به طرفداران Dept. از حدس و گمان. بافر با فضای سفید او مقرون به صرفه معابر ارائه جامع دانش از طبیعت انسان و جامعه مدرن و انتقادی فکر می کردم. که متراکم است که کار می کند با طنز و همدلی و همچنین ترحم به آن بالاست برای انتقال آنجا که Offill می کند بدون نیاز به رقص در اطراف نقطه.

همچنین نگاه کنید به: Garth Greenwell چرا میل نویسنده بزرگترین طرح دستگاه

چه جدا دو آخرین کتاب نیست طرح و یا حتی اساسا جدید بازیگران از کاراکتر ها اما یک ماموریت. در حالی که Dept. از حدس و گمان gazed درون آب و هدایت خود را بیرون شناخت است که آیا یا نه ما از آمدن به شرایط با خودمان جهان نیست لطف انتظار. چه بافندگی است که یک نیروی بزرگتر از خود ما شیاطین درونی. لیز یک کتابدار به طور پیش فرض دارای آشتی او شکست خورده حرفه ای علمی و شوهر او در بر داشت خود را ایجاد ویدیو های آموزشی, بازی آموزش عوض Stoics در دانشگاه تنظیم می باشد. با هم آنها فرزند خود را در حالی که لیز به کمک برادر نقاهت معتاد و پدر جدید, مبارزه با اعتیاد و ترس. در برابر پس زمینه از سال 2016 انتخابات آن را می شود به طور فزاینده سخت برای لیز به حقه بازی او له جاه طلبی و تیره و تار زندگی شخصی با هرج و مرج سیاسی و فاجعه زیست محیطی است که به نظر می رسد قریب الوقوع است. Offill ایجاد کرده است یک رمان برای ما مخاطره آمیز لحظه ای. در آستانه آنچه احساس می کند مانند سقوط آزاد او شخصیت های هدف برای اتصال تنها به شکست است. پیدا کردن خود را با هیچ گزینه ای دیگر آنها دوباره و دوباره سعی کنید. ناظر صحبت با Offill در مورد او منحصر به فرد سبک نوشتن و ریشه های او فعالیت که به اطلاع این باور نکردنی رمان.

ناظر: رشد شما در زندگی سراسر کشور و به عنوان یک بزرگسال پس از کالج در UNC چپل هیل شما نقل مکان کرد به نیواورلئان برای یک سال قبل از رفتن به دانشگاه استنفورد برای تحصیلات تکمیلی و سپس رفتن به شرق است. آیا این تاثیر سبک نوشتن شما و رابطه خود را به حافظه ؟
جنی Offill: من منتقل حدود زیادی به عنوان یک بچه و چیزی در مورد بودن دائمی یا حداقل به طور موقت یک خارجی که من فکر می کنم آن را احتمالا کمک کرد که با هنر توجه از توجه به همه چیز. من فکر می کنم که من نقل مکان کرد به طوری که به جای رفتن به یک خانه, من یک مقدار زیادی از ناقص خاطرات از مکان های ما زندگی می کردند. با Dept. از حدس و گمانمن نوشتن در طول راه که به ذهن من کار می کند. اولین رمان نیز نماینده به راه من فکر می کنم به دلیل کمی روسی عروسک های تو در تو داستان اما قطعا نوشته شده در مد خطی تر و بدون فضای سفید اطراف معابر.

من می گویم که من تدریس شده بود از این همه سال [قبل از نوشتن Dept. از حدس و گمان] و من می خواهم همیشه گفتن دانش آموزان من “شما می توانید شانس. شما می تواند خطرات را با فرم. شما می توانید مبتکر باشد. شما همیشه لازم نیست که برای ساخت یک پل; گاهی اوقات شما می توانید جهش.” من میگم همه این چیزها و من نه گوش دادن به آن در همه. من توطئه همراه است. من نوشت: یک کل رمان در بين همه چیز گذشته و Dept. از حدس و گمان بود که خیلی خوب نیست. این نوع در مورد همان چیزهایی که Dept. اما از یک دیدگاه متفاوت و پس از آن من فقط به پایان رسید تا از دست دادن همه از آن و با شروع بیش از. آن ترسناک بود اما رهایی بخش برای حرکت رو به جلو فقط اعتماد به آنچه که برای من جالب ممکن است جالب به مردم دیگر و من می دانستم که آن را به یک مقدار زیادی از کار.

همین دلیل است که کتاب های من را به من پس آستین فرم طول می کشد زمان بسیار طولانی برای پیدا کردن. من نوشتن آنها را در این تکه های کوچک و سپس این تصویر که همیشه به من می آید این است که اگر شما به دنبال در آسمان وجود دارد و ستاره. ما انسان ها می تواند این ستاره ها را به یک خرس یا شخم زدن و یا چیزی وجود دارد اما مدت زمان طولانی است که من فقط به دنبال یک ستاره و تفکر “خوب است که یک نقطه کوچک از نور که کمی نقطه, نور, اما آنچه در آن است؟” وجود دارد یک دوره طولانی معمولا چند سال که من در تلاش برای دیدن تصویر بزرگتر از آن است. در ضمن من نوشتن میکرو قطعات.

جنی Offill. امیلی توبی

با توجه به موفقیت Dept. از حدس و گمانآیا شما می خواهید به چوب با صدای شما می خواهم توسعه یافته و یا فشار خود را از مفهوم سبک روایت و حتی بیشتر ؟
Dept. از گمانه زنی های بسیار داخلی کتاب و من تا به حال تصور آن را به عنوان من در حال نوشتن آن را به عنوان یک فضای داخلی بسیار کتاب است. من فکر کردم از “راه رفتن در اطراف رمان” جایی که مردم راه رفتن در اطراف تفکر, اما من می خواستم آن را به کسی که در واقع بسیار نزدیک به مردم در اطراف او. نه فقط یک roamer به عنوان است که اغلب مورد با کسانی که کتاب. برای این یکی من بیشتر علاقه مند به مصرف در بیشتر جهان خارج از شخصیت ،

من فکر می کنم آن را آینه خود من مبارزه است و ادامه مبارزه برای زندگی نمی کنند به طور کامل در جهان از کتاب و یا در سر من به نگاه کردن از پنجره به بیرون رفتن به خیابان و یک حس چه خبر است. به عنوان من بیشتر درگیر در خواندن و فکر کردن در مورد تغییر آب و هوا و سپس بعد از, بدیهی است با ما فاجعه سیاسی از چند سال گذشته در آن شروع به احساس به من شخصا کمتر و کمتر چیزی است که من می تواند انجام دهد خوب آگاه—نوشتن یک کتاب کامل که شد فقط در مورد آنچه در جریان است در سر او و او را متوجه این نوع از چیزهایی که افراد دیگر در اطراف او در حال مبارزه با مانند جهان داشتند.

می توانید آن را به جهان کشف به کسی که خود را تکان درونگرا عادات اما Dept. از حدس و گمان است که چنین فضای داخلی کتاب و آب و گذار دور از آن است. این جهان است barging به غیر از متین زندگی می کند و هیچ چیز شما می توانید انجام دهید اما آن را قبول کند. این کتاب نشان دهنده این واقعیت است که جهان در حال گردش است ما در داخل است.
من فکر می کنم برای من تفاوت بین کتاب اول و کتاب دوم خطوط که به من اعتصاب به عنوان کلید خط از این کتاب است. در Dept. از حدس و گمان وجود دارد که لحظه اوایل که این بسیار باهوشتر از دوستانم گفت که پس از خواندن رمان “این کتاب است که واقعا همه چیز در مورد خط جایی که آنها در حال سفر در جایی زیبا و او می پرسد:” آیا آن را رفع مغز من?’ و همه چیز در مورد آنچه که ممکن است رفع مغز من و آنچه که ممکن است به تنهایی و یا افسردگی در خلیج است.”

در این رمان جدید من احساس می کنم مانند [آن را مورد] کل ایده “فرد جوان نگران نباشید: اگر چه هیچ چیز من مهم است ؟ فرد را نگران: چه می شود اگر همه چیز من مهم است؟” که حس بودن ادغام با دیگر مردم برای خوب یا بد تبدیل به قوی تر و قوی تر برای من به عنوان من رشد کرده است. و همچنین آن شروع به گسترش به موجودات غیر از انسان. آن را بسیار سخت برای نوشتن در مورد آن چرا که من احساس مانند زبان نیست زبان من می دانستم که چگونه به استفاده بسیار خوبی است. من احساس می کنم که من می تواند نوشتن در مورد به اصطلاح “وب سایت از زندگی” یا هر چیز دیگری.

که من راه طبیعی برای صحبت کردن اما من نقل مکان کرد و به مطالعه در مورد جامعه شناسی و فلسفه سیاسی و همچنین در مورد تغییر آب و هوا. و یکی از چیزهایی که من در سراسر آمد که واقعا جالب بود فیلسوف Donna Haraway صحبت کردن در مورد چگونه شما را به ماندن با مشکل. این چیزی است که ما باید انجام دهید در حال حاضر: اقامت با مشکل است.

و وجود دارد برای رفتن به پیچیدگی های بزرگ وجود دارد. بزرگ ترور شادی بزرگ. همچنین چیزهایی که ما را درک نمی کنند اما در عین حال نقش شما این است که به نظر نمی آید دور از آن. من به تازگی بخشی از انقراض شورش. مانند همه جنبشهای بزرگ شما می توانید پیدا کردن بسیاری از نقص در مورد این یا آن, اما من [ايمان] ایده خود را که ما به حقیقت در این مرحله در مورد تغییر آب و هوا به عنوان یک اورژانس است. هر کسی که می تواند—و من معتقدم کسانی هستند که نمی توانند زندگی که در حال حاضر بیش از حد غیرمنتظره—اما برای کسانی از ما که می, که باید کمی انرژی اضافی به فراغت ما نیاز به پیدا کردن یک محل برای انجام کاری در جهت مقابله با تغییر آب و هوا. که آنچه من شده فکر کردن در مورد این. زمانی که من در حال نوشتن رمان من فکر کردن در مورد آن و در حال حاضر که من به پایان رسید رمان من شده فکر کردن در مورد آن بیشتر در امتداد خطوط از “کجا بروم و چه کار کنم, چگونه می توانم گسترش این افکار از معدن به بیرون از کتابخانه به خیابان؟”

در حال رشد در New Orleans با توجه به وضعیت تالاب من همیشه می دانستم که ما به عنوان انسان زندگی می کردند در زمان قرض گرفته شده. طوفان کاترینا تنها, حفر, صفحه اصلی آن نقطه است.
حتی زمانی که من زندگی می کردند در نیواورلئان برای یک سال در 1990s ما صحبت در مورد چگونه نیواورلئان تا به حال یک چشم گاو بر روی آن. وجود دارد خواهد بود روز هنگامی که خیابان ها را سیل. من به یاد داشته باشید من کل ماشین رو آب گرفتگی چند بار و من می وید در سراسر خیابان به دست آوردن برخی از نقاط. وجود دارد یک حس است که هر کس در حال حاضر ساخته شده سازگاری اما من فکر می کنم که یکی از چیزهای جالب در مورد مردم صحبت کردن در مورد تغییر آب و هوا به دلیل آن را نگه می دارد در حال قرار دادن—به صورت عمدتا غربی مردم—در زبان فرض بر این است که چیزی در حال آمدن است که آن را در حال حاضر در اینجا. آن بوده است در اینجا برای مدت زمان طولانی برای بسیاری از مردم است. و آن را فقط یک نورد سری از بلایای طبیعی است. ما فقط به حال استرالیا آتش سوزی و سطوح شدید از تخریب وجود دارد.

من فکر می کنم یکی از سوالات که من تعجب می کنم در مورد آنچه می تواند ما را به عنوان نویسندگان? ما همه این راه هایی که ما تصور dystopias و من فکر می کنم که چیزی که ما نیاز به تصور چیزی است که در مورد آنچه که ممکن است هیجان انگیز و یا خطر ناک در این نیمه خراب جهان است. من در تلاش برای صحبت کردن با این رمان و من ساخته شده یک وب سایت است که به منظور ارائه منابع که به نام واجب توجه داشته باشید از امید. من برجسته سه سازمان است که من فکر می کنم در حال انجام کار واقعا قابل توجه. یکی از طلوع آفتاب حرکت است که جوانان منجر شود. انقراض شورش گرفته است برخی کاملا معقول و منطقی می زند در مورد اینکه به اندازه کافی متنوع و من فکر می کنم آنها در حال انجام بسیاری در مورد آن, اما, طلوع جنبش جوانان منجر فراگیر جنبش است.

من صحبت کردن در مورد انتقال شهرها که بسیار چیزهای محلی. آنها چیزهایی مانند یک ابزار کتابخانه که در آن شما می توانید به قرض گرفتن ابزار. این همه بسیار مقیاس کوچک و در عین حال آن را در حال حاضر در سراسر جهان است. در Liége, بلژیک, آنها تا به حال یک ایده: اگر چه ما ساخته شده یک غذا دایره و ما در تلاش برای بدست آوردن چیزهایی که خورده بودند در این شهر به رشد در نه یا ده مایل است. سپس فعالان همکاری با کشاورزان و storekeepers و آنها در حال انجام آن است.

آخرین سازمان انقراض شورش چون من فکر می کنم عمل رادیکال نامیده می شود و بدون خشونت مستقیم عمل لازم است.

و لذت بخش است که من ساخته شده “راهنمایی برای بار تلاش.” من در زمان یک میلیون چیزهای کوچک است که من در سراسر آمد که من نمی توانستم به این کتاب است. و وجود یک بخش به نام “مردم آگاه” که تصویر پرتره از مردم هر دو در حال حاضر و در سایر لحظات پر سر و صدا در تاریخ که تصمیم به عقب بایستد و تماشا کنید که در زمان عمل کوچک و بسیار بزرگ تشکیل می شود.

من دوست دارم که کتاب خود را عجین با طنز. شما همیشه باید به یاد بگیرند که چگونه به خنده با وجود وحشت و شما فقط زنده ماندن از طریق خنده.
من احساس می کنم که یکی از چیزهایی که مردم نگه می دارد شناور در طول دوران سخت و شما آن را ببینید در جوامع است که به طور سنتی به حاشیه رانده شده—که وجود دارد یک راه قوی از صحبت کردن در مورد پوچی. به هر دلیل من هرگز از یک جای فکر کردن همه چیز خواهد بود خاص و یا امن است. آن را هرگز به نظر می رسید مانند یک شوک برای من که نیست اما من احساس می کنم مثل آنچه جدید است برای من چون من نه فقط به طور طبیعی بسیاری از وصال چه چیزی جدید برای من است که من بسیار کتابی راه من تحقیق خودم را کاملا باور است که اقدام جمعی است پادزهر به این بیم و من فکر می کنم جمعی عمل طول می کشد بسیاری از اشکال مختلف. که یک عضو از یک co-op انجام چیزی است که در محله شما. انجام هر کاری که در آن ما می دانیم که ما حیوانات اجتماعی هستند که نیاز به کمک به هر یک از دیگر و باید به صورت چهره به چهره بیشتر از ما در حال حاضر.

Donna Haraway, مذاکرات در مورد آنچه در آن به معنی در نظر بگیرید که ما خویشاوندی و خانواده ها با توجه به در راه های مختلف. او شده است در خط مقدم queer theory برای سال. او اساسا می گوید: “بیایید فکر می کنم انتخاب خانواده ها در علاوه بر این به خانواده مبدا و اجازه دهید در حال حاضر گسترش است که در درون راه و فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی قوم و خویش با دیگر انواع موجودات زنده است.” این چیزهای جالب. آن را در یک نوشته بسیار متراکم نظری زبان. من احساس می کنم مثل من نوعی همیشه پاک کردن شیشه. مثل من رانندگی وجود دارد و یک ایده عالی است اما من به گذشته که بیشه.

می تواند شما را به من بگویید بیشتر در مورد چگونه شما برای اولین بار در مورد انقراض شورش (XR) و چه خود را به تعامل با آنها است ؟
من تو را دیدم چیزی در مورد تظاهرات خود را در انگلستان و سپس شروع به خواندن در مورد آنها. آن را سخت به ارتکاب در ابتدا به ویژه به دلیل تمام “آن را فقط شیک سفید مردم” انتقاد و نه برای اینکه مطمئن شوید که آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما نمی خواهید و یا نمی تواند دستگیر شد. من رفتم به چند نشست به آن را چک کنید و تحت تاثیر قرار گرفته بود اما مردد. سپس من کشف خود را در گروه پزشکان برای XR دانشمندان برای XR ، و من با ارسال یک توجه داشته باشید از حمایت از نویسندگان نسخه (شناخته شده به عنوان نویسندگان شورشی). یکی از بنیانگذاران نویسندگان گروه لیز Jensen, مهربانی نوشت و قبل از من آن را می دانستند من با داشتن یک جلسه با برخی دیگر از نیویورک بر اساس مردم را به دیدن اگر ما می تواند شروع یک ما نسخه. آنها انجام می دهند برای آب و هوا فعالیت چه عمل کردن را در طول بحران ایدز و عمل کردن رو نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su