جنی مک کارتی می افزاید پیچ و تاب و خنده دار به قرنطینه زندگی با شوهر دانی

جنی مک کارتی اسناد قرنطینه زندگی با شوهر دانی Walhberg در خنده دار Infinite تصویری او ارسال شده به Instagram که در آن افراد مشهور زن و شوهر دیده می شود تمیز کردن مرتب سازی و انجام دیگر دنیوی کارهای خانگی. بور گیج کننده است که صرف مقدار زیادی از زمان با او خوش تیپ شوهر در محله های نزدیک به آنها به عنوان پناهگاه در محل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در این کلیپ جنی و دانی با هم هستند و نه به دنبال ناراضی آنها به عنوان انجام کارهای روزمره. این شامل تمیز کردن توالت, مطابق, جوراب, گرفتن زباله گرد طبقه, قرار دادن دور شستشو و پولیش کف.

این ویدئو پس از آن در زمان روشن کردن صورت خنده دار به عنوان دانی است که دیده می شود با کثیف, مو بلند است که او قبلا نگه داشته و در زیر کلاه خود. جنی است که دیده می شود در یک housedress. او میدارد تا او را نشان می دهد و او پا بلند مو به دوربین. دانی مطرح شده که برای شات نشان دادن خود و تظاهر آنها خود را خیره کننده را.

در طول کلیپ گفتند و بیش از بیش “به ما نگاه” با پایان دادن به دانی scowling در خود ، او سپس گفت: “چه کسی می توانست تصور می کردند ؟” با پایان دادن به “نه من.”

دانی عضو گروه پسر بچه جدید در بلوک برای بیش از 36 سال است. او نیز می تواند دیده می شود به عنوان دنی ریگان در CBS سریال Blue Bloods و یک شریک در کنار برادران علامت و پل در Walhberger را همبرگر زنجیره ای از رستوران ها. جنی میزبان خود eponymous Sirius XM رادیو نمایش به عنوان به خوبی به عنوان یک قاضی در فاکس نقاب خواننده.

زن و شوهر, ملاقات در سال 2013 پس از دانی guested در مک کارتی را VH1 برنامه جنی مک کارتی نشان می دهد. دو مشترک مخ زن بر روی صفحه نمایش تعامل است که روشن ساخته است که آنها تا به حال جدی شیمی. به پایین خواهد در نهایت ازدواج در آگوست 30, 2014.

طرفداران این زن و شوهر خوشحال قدردانی خود را در مورد چگونه آنها را به کارهایی است که در نظر گرفته دنیوی و تلاش برای طرفداران خود را به خنده به عنوان آنها کامل آنها را نشان می دهد که اکثر افراد در واقع رسیدگی به کارهای روزمره زندگی همان راه طرفداران خود را انجام دهد.

“شما دو نفر داشتن راه سرگرم کننده بیش از حد در قرنطینه” به اشتراک گذاشته یک پیرو.

“Bahahaha! به نظر می رسد مانند پاهای من در مورد حق در حال حاضر!” شوخی یک دوم Instagram کاربر.

“این ساخته شده روز من – به عنوان فیلم های خود را همیشه انجام دهید! به من گفت: از آن پس من دوباره آن را می گویند شما و دانی خواهد بود که بهترین در قرنطینه با” اظهار داشت: یک سوم فن.

“جنی را از طریق آمدن با زندگی واقعی لباس خواب! Yaaaaasssss,” به اشتراک گذاشته شده یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>