جنیفر لوپز sizzled در خیابان های بورلی هیلز در این هفته به عنوان او پا را در یک snakeskin-چاپ مینی لباس و یک جفت از ران بالا چکمه با شوهرش-to-be بیس بال ستاره الکس رودریگز. پرده جدید عکس های که گرفته شده در فوریه 18 و دیده می شود از طریق ایمیل روزانهنشان می دهد زیبایی به عنوان او بار دیگر ثابت کرد که چرا او شده است یک آیکون سبک برای بیش از دو دهه است.

50 ساله, مامان دو بار دیگر نگاه سال جوانتر از سن واقعی او را به عنوان او را دیدم فقط کمی پوست در قسمت بالای پا در شیک و شیک گروه.

جنیفر حیرت زده در تاریکی بالا-گردن بلند آستین لباس که نقش برجسته با snakeskin طراحی و به پایان رسید و بالاتر از زانو. پوست تنگ طراحی برجسته فک انداختن منحنی و نشان داد همه کار سخت خود در ورزشگاه که او به طور منظم نشان می دهد در رسانه های اجتماعی.

او زوج لباس با یک جفت به همان اندازه شیک ران بالا بالا دشنه پاشنه بلند چکمه نشان داد که تنها یک خرده از پوست در سراسر او باب روز ران. قد بلند, چکمه, به نظر می رسد جیر قهوه ای ماده در حالی که پایین ساخته شده از چرم براق.

Age-defying “Waiting For Tonight” خواننده بود و موهای بلند و راست به عنوان آن را کشیده پایین گذشته قفسه سینه خود را.

به عنوان برای او به همان اندازه شیک و لوازم جانبی JLo – که به تازگی طرفداران حیرت زده هنگامی که او محروم کردن به یک جفت پلنگ-چاپ مصر – برگزار شد به یک کیسه سیاه و سفید با بند زنجیره ای و عینک و یک جفت از عینک آفتابی تیره در چشم او.

زیبایی عکس شد به دنبال دوست داشتم تا با او به عنوان نامزد آنها پا را با هم. در پایین دست برگزار می شود در حالی که آنها راه می رفت خیابان, با الکس به دنبال بسیار شیک و suave در یک دست کت و شلوار.

یک میله برش بسیار شیک رقم در نیروی دریایی کت و شلوار با پیراهن آبی و کراوات قرمز در حالی که او نیز محافظت چشم خود را از کالیفرنیا آفتاب با یک جفت از سایه. در حالی که او برگزار شد به نامزد خود را با دست چپ او را برداشت بزرگ, چرم های دیگر.

در حالی که روشن نیست که در آن آنها را به عنوان آنها زد پیاده رو در بورلی هیلز, این دوست داشتم تا, زن و شوهر بودند جامعی توسط paparazzi به عنوان آنها ساخته شده راه خود را از یک تبدیل خوانده شده.

آخرین نگاه جنیفر و بارگذاری مناسب بدن می آید صرف روز پس از زیبایی او را فرستاده Instagram followers به بحران در حالت یک به طور جدی کون بیکینی, شات.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شد خواننده و بازیگر حیرت زده در داغ جدید selfie. JLo لرزاند نحیف بیکینی سفید در حالی که او لذت می برد برخی از خرابی پس از مشغول چند ماه آماده شدن برای ستارگان Super Bowl halftime show با شکیرا و ترویج آخرین فیلم او زرنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im