جنیفر لوپز سهام خانواده شیرین عکس با الکس رودریگز در ساحل “دقیقا همان جایی که ما نیاز به”

جنیفر لوپز نوشته شده آرام عکس در Instagram شنبه شب خطر ناک او را 126 میلیون پیروان اختصاص داده شده. او و نامزد سابق نیویورک یانکیز بازیکن بیس بال الکس رودریگز, تصویر شد در ساحل, تماشای برخی از فرزندان خود را ورجه ورجه کردن در امواج جلوتر از آنها. تقریبا 110,000 طرفداران دوست ارسال در 10 دقیقه اول پس از آن آپلود شده بود.

جنیفر و الکس عکس شد از پشت به آنها نشسته نزدیک به یکدیگر در خورشید بوسید ساحل طلایی. روستایی فیروزه دریا بیرون کشیده شده و به مراتب جلوتر از آنها عمیق تر در رنگ به عنوان آن را کشیده به سمت افق. مشغول ردپای پراکنده بودند در مرطوب شن و ماسه در اطراف آنها.

کم شدت و زاویه نور حاکی از آن بود که در اواخر بعد از ظهر.

او عینک یک بازی گاه به گاه کرم رنگ کابل گره ژاکت و رنگارنگ جفت از کون با یک آسمانی طراحی شده است. او به نظر می رسد به یک سیاه پرتاب بخور بیش از دامان او به محافظت از او را از خنک کننده نسیم اقیانوس به عنوان لبه های پارچه قابل مشاهده بودند جمع همراه خارج از ران.

او شاه بلوط مو کشیده به پایین موی دم اسبی شل و آویزان را تا نیمه از او بازگشت و او تا به حال یک جفت از عینک آفتابی تکیه بر بالای سر او.

الکس نشسته در سمت چپ خم شدن به جلو با هر دو زانو خم شده به سمت قفسه سینه و عضلات خود را با اسلحه محاصره پاهای خود را. این وضعیت با تاکید بر broadness خود را به عقب به خصوص در مقایسه با جنیفر باریک و قاب.

او عینک آبی عمیق گرمکن و یک جفت شورت سیاه و سفید. هر دو نشسته به طور مستقیم بر روی زمین به ظاهر بی مورد بلورهای شن و ماسه چسبیده به لباس خود را.

زن و شوهر, تماشا به عنوان سه نفر از آنها چهار بچه پخش در امواج در مقابل آنها. دور فعالیت کودکان کاملا قاب بین شانه های خود را و ایجاد یک ترکیب کامل.

سه نفر دستگیر شد در عمل در کف آلود تاج دلپذیر موج آن را به عنوان نورد بر روی ساحل است. آنها به نظر می رسید که تمام شده است در حال اجرا gleefully به سمت اقیانوس آن را به عنوان نزدیک آنها.

بلندتر از دختران — احتمالا یکی از الکس دختران الا — تا به حال یک زانو مطرح شده و بازوی او را به سمت او برای حفظ تعادل خود را به عنوان او به نظر می رسد به پرش را بیش از این موج به آن رسید.

جنیفر, دوقلو, Emme و حداکثر پس, از پشت, فقط در لبه شکستن آب. حداکثر برگزار شد بر روی خواهر خود را بازو به ظاهر برای حفظ از بودن زدم. Elle نگاه به حال مطمئن تر جای پا در آن خاص و فوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر