جنیفر لوپز پرداخت $1.37 میلیون برای یک انسینو خانه

جنیفر لوپز اضافه شده یک انسینو خانه به نمونه کارها املاک و مستغلات. فیلیپ Faraone/گتی ایماژ

جنیفر لوپز و الکس رودریگز در حال حاضر خود یک مجموعه قابل توجهی از خانه های سراسر کشور و در حال حاضر آنها را افزوده ایم و نه متوسط انسینو ملک به املاک و مستغلات خود را نمونه کارها.

به نظر می رسد که چند hyphenate خواننده و بازیگر کسی است که از لحاظ فنی خرید خانه در هر تنوعهر چند این احتمال وجود دارد که لوپز رودریگز نیست در واقع برنامه ریزی در ساکن در این ویژه لس آنجلس اقامت دارد.

همچنین نگاه کنید به: پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت در نهایت در تعطیلات تابستان

در حالی که سه اتاق خواب 2.2-حمام خانه کاملا جادار و به تازگی بازسازی آن را تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان زن و شوهر در بسیاری از خانه های دیگر خواهد بود و لمس تنگ به عنوان لوپز و رودریگز هر دو فرزند از قبل از ازدواج. به عنوان انواع مختلفی اشاره لوپز به احتمال زیاد خریداری این 2,202 فوت مربع خانه برای یکی از بستگان و یا به عنوان یک سرمایه گذاری ملک.

jennifer lopez alex rodriguez

جنیفر لوپز و الکس رودریگز در حال حاضر خود را به تعدادی از اسراف خواص در لس آنجلس, میامی و نیویورک. کریس دلمس/خبرگزاری گتی ایماژ

ورود رسمی منجر به خانه. بازسازی آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, خاکستری, cabinetry و کوچک سنگ مرمر سفید در صدر مرکز جزیره است. آن را به یک اتاق نشیمن با طاقی رنگ آمیزی چوب سقف و شومینه. نیز وجود دارد یک اتاق خانواده و دن با تن به تن سقف.

مالک مجموعه شامل دو کمد و یک حمام با شیشه محصور پیاده روی در حمام جداگانه شناور وان و سینک ظرفشویی.

درب های فرانسوی در آشپزخانه باز به تحت پوشش پاسیو منطقه است که در حال حاضر راه اندازی به عنوان یک فضای زندگی در فضای باز. وجود یک دفتر جداگانه از گاراژ.

در سال گذشته رودریگز به فروش می رسد خود را در هالیوود هیلز لیسانس پد برای $4.4 میلیون بنابراین به نظر می رسد که J. Lo و یک میله تصمیم به حرکت به لوپز $28 میلیون ادم هوا عمارت. آنها قبلا خریداری شده براق آپارتمان در 432 خیابان پارک در نیویورک اما به پایان رسید تا فروش آن در تابستان گذشته پس از گزارش تصمیم گیری آنها می خواستند حتی یک خانه بزرگتر در مرکز شهر منهتن.

این زن و شوهر را خرید بزرگ دیگری هم در اوایل سال گذشته به عنوان آنها صرف $6.6 میلیون در Jeremy Piven را مالیبو عقب نشینی و بی درنگ به ارمغان آورد در آورده و در HGTV شخصیت جوانا Gaines برای کمک به آنها را تعمیر و نوسازی oceanfront و مستغلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>