Jennifer Lopez & Alex رودریگز به اشتراک گذاری این شیرین ترین لحظات از داستان عشق خود را برای روز ولنتاین

جنیفر لوپز و الکس رودریگز پرداخت ادای احترام به عشق خود را در روز ولنتاین. این زوج مشهور که درگیر در ماه مارس گذشته پس از دو سال از قدمت هر زمان به Instagram برای ارسال ویدئو مونتاژهای برخی از لحظه های شیرین از ارتباط آنها.

جنیفر تصویری, شامل کلیپ از زن و شوهر, خنده, رقص, و صرف وقت با کودکان خود را. این ویدئو شامل مقدار زیادی از canoodling و بین مرغ عشق و آن را به عاشقانه ادیت پیاف آهنگ “c’est l’amour.”

JLo زیر نویس ویدئو های خود را با نوشتن که الکس باعث می شود قلب او “پر” است و او باعث می شود همه او را “بزرگترین رویاها به حقیقت می پیوندند.”

الکس تصویری نیز شامل مقدار زیادی از عشق لحظات خود را با “macha.” از پشت صحنه بوسیدن و عشقبازی کردن به یک درس پخت و پز به تطبیق کریسمس jammies شایان ستایش دو تا به حال همه چیز پوشش داده شده است.

در عنوان پیشین Yankees استار نوشت که معروف خود را نامزد می کند او را “بهتر” فرد است. او همچنین به نام جنیفر یک “قهرمان و سوپراستار” و اشاره به آنچه در یک سال بزرگ آنها در حال حاضر.

در نظرات به Alex پست طرفداران raved در مورد زن و شوهر و قدرت و شگفت انگیز عشق داستان است.

“خانواده هستند به معنای واقعی کلمه بهترین زن و شوهر” یکی از طرفداران نوشت.

“شما هر دو در حال sooooo زیبا با هم” یکی دیگر اضافه شده است.

“شما ساخته شده من گریه تماشای این ویدئو. خیلی خوشحال و برای هر دو شما” یک سوم فن نوشت.

“من می خواهم من دوست دارم مانند این که” یکی دیگر از chimed در.

الکس شوخی نیست زمانی که او نوشت که این زن و شوهر تا به حال یک سال است. در حالی که آن را تنها تا اواسط ماه فوریه سابق MLP بازیکن شده توسط خود را نامزد این سمت در گلدن گلوب, جایی که او نامزد دریافت جایزه بود برای حمایت از نقش خود در فیلم زرنگ. الکس نیز در جلو و مرکز در سوپر باول در میامی که در آن بانوی عشق خود را با عنوان سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم با نشان دادن شکیرا.

الکس ندارد هنگامی که او در مورد عشق خود را برای او سخت کار نامزد.

“او واقعا سخت ترین کار انسان بودن من تا کنون ملاقات کرد و او همه چیز را با عشق و شور و عشق” الکس گفت: E! اخبار در اوایل این سال است.

او به شوخی که او فکر می کند جنیفر گاهی اوقات فکر می کند او هنوز هم “در برانکس” با چقدر “شور و عشق” او برای همه چیز او می کند.

الکس همچنین نشان داد که چگونه زن و شوهر تعادل خود را مشغول کار و زندگی خود خانواده مخلوط زندگی است. بیس بال افسانه ای توضیح داد که او و JLo همیشه “با ملاحظه” از یکدیگر و او اشاره کرد که تقریبا همه آنها حول محور بچه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر