جنیفر لوپز از 50 فروند در آمیلیا گل افتاب گردان و یک نامزدی بالا در حالی که دوچرخه سواری

جنیفر لوپز دوباره نگاه سال جوانتر از سن خود را در یک سری از پرده جدید عکس های به اشتراک گذاشته آنلاین این هفته است. 50 ساله, مامان دوقلوها قرار داده و او را به طور جدی مناسب بدن نشان می دهد که او را لرزاند یک جفت شورت کوتاه و یک نامزدی بالای سیاه و سفید در حالی که او سوار در اطراف شهر همپتون نیویورک بر روی یک دوچرخه در کنار نامزد الکس رودریگز و اچ.

پرده, جرقه بزند, که می توان از طریق هالیوود زندگیثابت کرده است که سن اکثر قطعا چیزی جز یک تعداد برای “حق” خواننده به او پریدند بر روی چرخ و دیدم او دباغی ،

این عکس نشان داد JLo — که به تازگی در اطراف رقصید در زیر باران در رسانه های اجتماعی — سفید pushbike به عنوان او قرار داده و او را بی عیب و نقص, پاهای نشان می دهد. او را لرزاند یک جفت جین Daisy Dukes که ساییده شده در پایین و خیلی کوتاه جیب آویزان در پایین.

جنیفر زوج که با سیاه و سفید بالای مخزن از حدس بزنید. ستاره که خود مجموعه ای با نام تجاری مد نشان داد او به طور جدی اسلحه و پشت او به عنوان بالا به نظر می رسد کاملا نامزدی با ضخیم تر تسمه بیش از هر دو شانه. آن را نیز فرو برد بسیار کم تحت بازوها و برجسته حدس لوگو در سراسر قفسه سینه خود را.

Jennifer Lopez performs onstage during the Pepsi Super Bowl LIV Halftime Show
  کوین زمستان / گتی ایماژ

جنیفر در حال غرق لوازم جانبی و زوج که با رنگ سفید و بژ کفش, لزبین فوت, در حالی که او در یک بازی کمی ورزش ملایم.

این “آن را نگه دارید و رها نمی آن” خواننده بود و موهایش را به عقب کشیده به یک براق مستی و محافظت چشم خود را از شرق ساحل آفتاب با یک جفت از تیره lensed عینک آفتابی با قاب طلا. او همچنین تضمین او ماند امن در میان مداوم و همه گیر با ورزشی سفید پوشش بیش از دهان و بینی.

همانطور که برای الکس او در خود را دو چرخ نگه داشته و همه چیز گاه به گاه بلند آستین بالا سفید با یک جفت خاکستری sweatpants. او عینک یک ماسک و یک کلاه بر روی سر خود را.

و به نظر می رسید به عنوان اگر آن را همه چیز در مورد کوتاه, کوتاه, برای JLo او به عنوان جشن چهارم جولای تعطیلات در نیویورک است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده یک میله به طرفداران نگاه کنید که چگونه او و همسرش-به-جشن روز استقلال زمانی که او به یک تصویری از خانواده یک بازی سافتبال با هم. در این کلیپ که به نظر می رسد به کار گرفته می شود در حیاط خلوت خود جنیفر همچنین عینک جفت جین Daisy Dukes اما آن زمان را لرزاند و آنها را با یک دکمه پایین پیراهن و کلاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>