جنیفر لوپز, 50, Bares رخ در بالای مخزن در حالی که اذیت ‘با من ازدواج کن’

جنیفر لوپز, 50, سرگرم او Instagram followers با یک سری از دو عکس از خودش نشسته کنار کلمبیا خواننده, ترانه سرا و بازیگر Maluma. دو ظاهر خواهد شد در یک فیلم جدید هم به نام با من ازدواج کن.

در هر دو تصاویر, بازیگران در نشست, براق قرمز نیمکت که تا به حال یک کم به عقب. JLo که به نظر می رسید به سرپیچی از تقویم خود را عصر شنبه با تکیه به جلو در شات اول و Maluma به نظر می رسد به غور و تعمق و با bandana بخور بیش از سر خود را. هر دو آنها را تا به حال در آینه عینک آفتابی که اغلب پنهان چشم خود را. تصویر دوم به نظر می رسید بیشتر پرده و بازیگران خندید در حالی که بر روی آنچه به نظر می رسد اسکریپت. لوپز تکیه بیش با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود, و او برگزار شد یک قلم در یک دست. Maluma تا به حال دهان باز لبخند به او تکیه به سوی او و به دست خود را خارج.

“اگر تو عشق من” خواننده عینک زرد, حرکت شبیه چمچه زنی گردن بالای مخزن که نشان داد او کافی رخ و خوش بر و رو با اسلحه. او عینک یک جفت سست شلوار سیاه و سفید. JLo عینک مو پشت slicked از چهره او و امن پشت سر خود را در راه است که نبود قابل مشاهده است. او accessorized با گوشواره طلا. بازیگر را پوت به نظر می رسد درخشش با یک براق, برهنه, رنگ لب.

در عنوان JLo به نظر می رسد به کسی را دست انداختن فیلم های آینده که انواع گزارش او فیلم برداری بخش هایی از بیش از زوم در طول قرنطینه در میامی برای کمک به کاهش گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس. این فیلم در پست-تولید و آن را در ابتدا برنامه ریزی شده برای این سقوط اما با من ازدواج کن تاریخ انتشار تعیین نشده است. Instagrammers مشترک عشق با سوپراستار و بیش از 360,000 از آنها ضربه زدن به دکمه مانند و بیش از 2600 چپ یک پاسخ. بسیاری از کسانی که اظهار نظر موافقت با این بازیگر که این نگاه بود که آتش های شعله emoji.

“خانواده من بیش از حد هیجان زده بیش از اینجا!!! اجازه دهید آن را دریافت کنید!!! بنابراین آماده” در پاسخ به یک جانباز که به اشتراک گذاشته نت های موسیقی, شعله های آتش و تاج از emoji.

“Yessssss!!!! عشق جنیفر لوپز و Maluma نمی توانید صبر کنید!!! شما در حال رفتن به شکستن آن مثل همیشه!!” دوم پیرو برند.

“یک ضربه فیلم و آهنگ! بله ما دوست دارم به آن را ببینید!!!” موافقت یک سوم Instagrammer.

“عشق این دو! شگفت آور, نمی توانید صبر کنید” یک چهارم نوشت از جمله دو قلب قرمز از emoji.

Inquisitr قبلا گزارش شده که مادر دوقلوها نشان داد او هیکل در آمیلیا گل افتاب گردان و یک نامزدی بالا در حالی که او سوار یک دوچرخه در اطراف شهر همپتون نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>