به طور معمول یک بازی گاه به گاه کمد جنیفر گارنر به ندرت می شود glammed up برای او Instagram جرقه بزند. اما این بدان معنا نیست که “نام مستعار” ستاره است که ترس را نشان می دهد دیگر طرف از خودش و از جمله risque تصاویر. روز جمعه تحسین بازیگر نشان داد رجعت عکس گرفته شده جذبه مجله که در آن او مطرح شده در حالی که با پوشیدن یک جفت نحیف جامه سقوط کرد که کنون زیر باسن او یک پوست یا خز faux بسته بندی و — ظاهرا — هیچ چیز دیگری.

در حالی که بنحوی در این عنوان که زیبا هنرپیشه نمی خواهم نگاه او را به عقب زمانی که او در رسانه های اجتماعی عکس گرفته شده, جنیفر قطعا در بالا از شهرت او بازی. او عینک فازی به سرقت برده پیچیده در اطراف او بالا نیمه پنهان کردن سینه های خود را که احتمالا لخت. در نیمه پایین از جذاب, عکس, این زن 47 ساله گیج لرزاند سیاه و سفید-رنگی دادخواستها مدل دهید در زیر مد از زمانی که جن مطرح شده برای تصویر.

آرایش خود را نیز اجباری برای سال 2013 سال است که در آن او عینک بسیار کمی برای بسیاری از خوانندگان مجله. ابرو او شده بود کنده نازک و آرایش چشم در حداقل بود به عنوان مخالف به چه مدل تمایل به بیان خود را در سال 2020 است. این بود که هیچ مشکلی برای این زن برای بسیاری از آنها را به نام زیبایی های طبیعی آن و کسانی که هنوز به انجام این کار این روزها بیش از حد.

در هفت سال عکس, جنیفر آیا نگاه بی عیب و نقص به او نشان داد او را برهنه موز در یک شات نشان می دهد که این ستاره دارای یک معده تخت و همچنین طولانی و تناسب اندام. اسلحه خود را نشان داد دلخواهی نشانه ای از بسیاری از تمرینات در حالی که او را پین خیلی مناسب او ضروری به یک آرزو ران شکاف.

در مورد تنها کثیف جنبه های سیاه و سفید شد عکس, جنیفر تیره مو که تا به حال کشیده شده است از صورت خود را. هنوز هم برخی از گیسوان منحرف از نظر سبک سقوط در مقابل پیشانی او و در او طرف در توده. حتی با توجه به این عیوب خوش برخورد ستاره تابیده روشن و زیبا.

به عنوان یک نتیجه, جنیفر skimpily لباس Instagram update به دست آورده temptress مقدار زیادی از توجه را از میان 7.6 پیروان رسانه های اجتماعی. در عرض یک روز پس از رفتن زندگی می کنند به روز رسانی تحت درمان قرار گرفت به بیش از 438,000 دوست دارد و بیش از 5000 نظر.

همکار بازیگر زن جسیکا چاستین وزن در بر جن آخرین پست.

“چه؟! شخص ساده,” او گفت:, و اضافه کردن یک آتش emoji.

ریس ویترسپون chimed در بیش از حد.

“همیشه آوردن [آتش]!” گفت کمی بزرگ نهفته است ،

“دود مقدس. هیچ کس مثل شما” اظهار داشت: Ione Skye.

“خوب امتحان کنید ، شما نگاه همان و هنوز هم جا به عنوان یک کمانچه” اظهار داشت: یکی دیگر از Instagram کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de