Jenna Johnson Pokes در او “پیانو رول’ در ویدیو خنده دار با شوهر وال Chmerkovskiy

Jenna Johnson و وال Chmerkovskiy مشترک خنده دار پشت صحنه فیلم به خود Instagram صفحات.

در این قسط دوم از سری آنلاین “Untitled…با جینا & وال و” رقص با ستاره ها طرفدار رقصنده واقعی رو در یک “پیش تولید” جلسه به عنوان جینا متوجه یک فلپ از پوست آویزان بالای ساق او.

در این ویدئو جدید جینا پوشیدن سیاه و سفید بالا محصول و پاهای او و وال بحث در مورد ایده برای فیلم آینده. به عنوان Jenna به همسرش می گوید که از یک سال است که او همیشه خودش را در دوربین superfit DWTS mirrorball قهرمان و سپس جلب خودش و متوجه یک برآمدگی کوچک از پوست در معده است.

“اوه. من. خدا. این است که چه ؟ ” او می پرسد: به عنوان وال انفجار به giggles.

خیلی طرفدار رقصنده و سپس شروع به بازی با او پوست شل. در یک نقطه جوک که او می تواند آن کشش بیش از سگ خود را Ziggy ،

“من می تواند پیچیده هدیه تولد خود را با” جینا می گوید وال.

در خنده دار, ویرایش, زن و شوهر, درج موسیقی در طول یک بخش است که نشان می دهد جینا نورد و بهره برداری او سست پوست پژمرده ، این DWTS جانبازان هر دو برچسبشده تصویری با هشتگ #pianorolls.

در نظرات به کلیپ Instagram followers raved در مورد چگونگی واقعی جینا و وال ها با طرفداران خود را و چگونه آنها سزاوار خود را تلویزیون نشان می دهد.

“شما دو تا!” یکی از طرفداران نوشت. “در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این است که بیشتر از آن! زمانی که شما وارد موسیقی به جینا بازی او کمی پوست رول …شما یک عمل در سمت راست وجود دارد و شما فقط نیاز به نشستن وجود دارد. شما در حال لوسی و Desi. سوختگی و آلن (شما ممکن است به دنبال آن یکی) اما به من اعتماد شما خنده دار است!”

“کسی که شما دو یک واقعیت نشان می دهد!” یکی دیگر اضافه شده است.

“او زیبا – و من دوست دارم که چگونه او می تواند خنده در خودش است. باعث می شود او را حتی بیشتر زیبا” یک سوم فن نوشت.

“این عشق! با تشکر برای نگه داشتن آن خیلی واقعی با ما! و Jenna من تجارت رول با شما در یک ضربان قلب!” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

جدید “Untitled… با جینا & وال” پست می آید روز پس از زن و شوهر فیلم برداری یک فیلم جینا اصلاح وال سر در یک “قرنطینه” کوتاه کردن مو. بر اساس not-so-راز قبل از تولید در جلسه طرفداران همچنین می توانید انتظار برای دیدن یک ویدیو از این دو را در خانه choreography برخی Infinite reenactments و شاید حتی یک زیرچشمی نگاه کردن در وال گیاهان خود را در خانه و باغ.

یک چیز طرفداران احتمالا نمی خواهد ببینید یک سری تمرین. در نزدیکی پایان کلیپ جدید جینا اشاره می کند که او و وال نمی wok با هم در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>