ینا Frumes Slays در جوراب ساق بلند سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه & نشان می دهد عمده Sideboob

ینا Frumes نگاه سیگار کشیدن در یک عکس او فقط ارسال شده در Instagram. چادری تنها در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه, مدل نمایش داده می شود عمده sideboob در حالی که او به نظر می رسد دروغ گفتن در پرتو معلق در سراسر یک جریان.

این مدل در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن دو عکس در چند اسلاید پست. او نشان داد او دلخواهی منحنی در جالب محل.

ینا عینک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل. لباس شنا به حال ضخیم underband برای اضافه شدن پشتیبانی و تسمه اسپاگتی در سراسر شانه. در حالی که او تنها به نمایش یک خرده از رخ با توجه به موقعیت او دروغ گفتن در او نشان داد او کافی sideboob.

ینا زوج بیکینی بالا با تطبیق آن پایین. شلاق زدن به نظر می رسید به شکافتن به باسن او نمایش داده می شود و او باب روز ران و لگن و لذیذ غنیمت به او مطرح شده برای دوربین است.

البته بالا و پایین در معرض ینا را در شکم washboard و کوچک کمر. ینا در شکل نوک بالا به عنوان او flaunted او لاغر اندام رقم در شات.

این مرد 26 ساله را لرزاند طبیعی و به نظر می رسد می شود یک صورت کامل از آرایش است که او برجسته چشم و استخوان های گونه و لب. او تنها قابل مشاهده لوازم جانبی بودند یک جفت گوشواره و یک حلقه است که او در انگشت وسط.

ینا را به خارج از منزل برای با شکوه ضربه محکم و ناگهانی. او غیر روحانی بر روی یک نوار نازک از چوب رنگ شده به نظر می رسد که به کشش بیش از یک جریان. در پس زمینه یک پل, درختان نخل و بوته زار سوی آب است. تنظیم شاعرانه و به نظر می رسید به آینه ینا خلق و خوی.

در اولین عکس, مدل gazed در لنز دوربین را. او با قرار دادن یک دست بر روی معده و دیگر پشت سر خود را به عنوان او متعادل در پرتو. ضربه نهایی به حال ینا بستن چشم خود را در حالی که او آرام است.

ینا را مخاطره آمیز مطرح می شود بسیاری از طرفداران او شتافت برای مشاهده تصویر. این مدل دارای یک فن پایه بیش از 3.9 میلیون پیروان و بسیاری از آنها در زمان میل به عکس. در واقع بیش از 66,000 آن را دوست داشت در ساعت پس از آن نوشته شده بود. بسیاری از طرفداران او را هم به بخش نظرات به تعامل با رسانه های اجتماعی ،

“اگر شما تنها در پاییز (گریه با خنده emoji)” یکی از طرفداران شوخی.

“عشق و انرژی خود را بیش از هر چیز” دیگری Instagrammer قدردانی ینا.

یک سوم پیرو در پاسخ به ینا را به عنوان جایی که او در مورد صحبت عشق است.

“عشق است همه قدرتمند و برکت” آنها اعلام کرد.

ینا نیز های عشق در Infinite. Inquisitr به تازگی گزارش شده که او شکست یک نوعی کیک کوچک در Jason Derulo چهره محبوب پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>