ینا Frumes’ آواز نتواند به تحت تاثیر قرار دادن Jason Derulo به عنوان جارو وقفه خود تصویری بازی

ینا Frumes و Jason Derulo تیمی دیگر Infinite تصویری است که تا به حال زن و شوهر طرفداران در بخیه. در روز پنج شنبه, Jason مشترک طنز کلیپ با 24.9 میلیون پیروان. آن خود را نشان داد کمتر-از-تحت تاثیر واکنش به ینا نشان دادن آواز او مهارت در حالی که او در تلاش بود به بازی یک بازی ویدیویی.

قبل از او یک Infinite, احساس, Jason برنده طرفداران موسیقی با بیش از خود را صاف و ابریشمی خواننده. اما خود فیلم به نظر می رسید نشان می دهد که او دوست ندارد به عنوان استعداد وقتی که می آید به آواز او توانایی های خود. وجود دارد بسیاری که در حاشیه ها آغاز شد که با یک شوت از “عشق وحشی” خواننده نشستن در یک صندلی در داخل یک سینمای خانگی. او در حال بازی یک بازی ویدیویی و آن را شبیه حیوان خانگی خود را pit bull, یخ, تماشای عمل است. ناز سگ, ایستاده بود پشت جیسون ردیف صندلی با سر خود را قرار داده شده بین دو صندلی. همانطور که برای ینا او هل دادن یک خلاء در اطراف حق در مقابل دوست پسر خود.

مدل چادری در یک جفت آبی تراش و یک skintight بالا محصول سفید که نشان داد او قاتل منحنی. اما این او بود جارو نه زیبایی او که جیسون در بر داشت منحرف. ینا بود با پوشیدن یک جفت از earbuds و او جروفنج به آریانا گراند را پوشش Mariah Carey آهنگ “احساسات.” ینا دهن همراه به عنوان خواننده آمار لحن سوت یادداشت Jason جعلی دلخوری در دوست دختر خود را عملکرد است. او در نهایت yanked از earbuds از ینا گوش او به عنوان ادامه رقص و لب همگام سازی. به عنوان به زودی به عنوان او این صدای بستن کمربند یادداشت بالا تغییر کرده است. به جای آریانا معروف ثبت نام سوت تماشاگران شنیده نواختن می squawking صدای.

در حالی که تصویری از آن ساخته شده شبیه به این چیزی بود که جنا واقعا مثل صدا جیسون تصویری در واقع با استفاده از صدای ایجاد شده توسط دیگر Infinite کاربر. به عبارت دیگر صدای آواز در پایان نمی متعلق به ینا.

یخ در زمان نزدیک به پایان فیلم و جیسون Belgian Malinois, شبح, شده مختصری cameo.

@jasonderulo

پس از آن بود که در ابتدا آپلود ینا و جیسون آخرین کمدی ایجاد متصلب است تا بیش از 446,000 دوست دارد و 2,800 نظرات.

“آنچه که من فکر می کنم من صدا مانند در مقابل آنچه که من در واقع صدا مانند” خواندن یک دیدگاه برای این ویدئو.

“حتی سگ مانند آنچه” فن دیگری نوشت.

“Haha که چگونه من صدا بیش از حد. شما خیلی قشنگ!” یک سوم تحسین گفت.

در حالی که ینا جعلی آواز نبود یک ضربه بزرگ با نوازنده پسر او به تازگی چیزی که جیسون احتمالا نمی تواند انجام دهد. در یکی از Infinite ویدئوها مدل شگفت زده طرفداران او با انجام این شکاف بین دو اتومبیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>