Jen Selter سنگ یک لباس بلند و گشاد و ماسک صورت در آخرین Instagram پست

تناسب اندام, مدل, Jen Selter تحت درمان با 12.8 میلیون Instagram followers به صمیمی سه گانه Instagram update که نمایش برخی از فعالیت های او در خانه هنگامی که او کار نمی کند. تصاویر گرفته شده در آپارتمان مدرن در نیویورک, نیویورک, و او شامل شهرستان در geotag از پست.

در اولین شات تنها ایستاده در وسط فضای زندگی خود را و جامعی عکاسی از خود. او عینک یک اندازه داخل حمام لباس بلند و گشاد پوشیده شده در کیک, اگر چه او اجازه یک شانه از حمام لباس بلند و گشاد به لغزش به پایین بازوی او آشکار وسوسه انگیزی اشاره از پوست نیز به عنوان یک بیت از رخ. بلند, سبزه, قفل بودند عقب کشیده کثیف مستی بالای سر او و او تا به حال یک سبز به صورت ماسک بر روی ویژگی های خیره کننده. او قرار داده شده یک دست در سراسر قفسه سینه خود را در حالی که دیگر برگزار تلفن همراه خود را و عکس گرفت.

فضای ویژه کف به سقف پنجره ها با یک نمایش خیره کننده از شهر مدرن و مینیمالیستی مبلمان.

دومین ضربه محکم و ناگهانی تنها گذاشته بود نزدیک از صورت و قسمت فوقانی بدن است. او نشسته بر روی نیمکت و فقط یک اشاره از او سفارشی stairmaster با Louis Vuitton چاپ شد و قابل رویت در قاب پشت او. تنها چهره پوشانده بود او ماسک سبز اما چشمان خود را خیره کننده و پررنگ ابرو هنوز گرفتار پیروان. او قرار داده شده یک دست پشت سر او به او لبخند زد کمی برای دوربین است. در سومین و آخرین ضربه جن رو احمقانه و گسترده تر شد چشم خود را به عنوان او به ارمغان آورد این دوربین حتی نزدیک به صورت او.

مشاهده این پست در Instagram

سلام بچه ها آن را در زیستگاه طبیعی (دوست دارم برخی از حوله تن پوش جدید نام تجاری توصیه و قرنطینه دوستان ) در حالی که quarantining در آپارتمان من شده است بازی در اطراف با برخی از در خانه ماسک صورت دستور العمل و فکر می کنم من در بر داشت یک مورد علاقه ???? این یکی فوق العاده است برای پوست های خشک •1/2 ???? ( Riper بهتر) •1/2 قاشق چای خوری روغن نارگیل •2 قاشق غذا خوری عسل مشهد آووکادو خود تا زمانی که آن را خامه و سپس در ترکیب با بقیه مواد تشکیل دهنده. درخواست خود را به صورت جلوگیری از چشم خود و ترک آن را برای 10-15 دقیقه!! زیر نظر و اجازه دهید من می دانم چه نوع از نوشته های شما می خواهید برای دیدن بیشتر از.. دستور العمل های سالم, تناسب اندام, نکات زیبایی, نکات, و غیره!! همچنین فراموش نکنید که فردا @Idreamaboutfood یکشنبه, ضربه محکم و ناگهانی مواد غذایی خود را, تصویر و برچسب من در داستان خود را قبل از غذا خوردن!!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Jen Selter (@jenselter) on

این ماسک که, سبزه, بمب اعمال شده بود که او شلاق تا خودش را در آشپزخانه. او به دنبال دستور غذا را در عنوان پست و طبیعی ماسک سبز موجود چیزی جز آووکادو و روغن نارگیل و عسل.

جن پیروان عاشق بازی گاه به گاه ارسال و از آن دریافت 73,900 دوست دارد فقط در عرض 14 ساعت و همچنین 594 نظرات از او مشتاق پیروان.

“من با وسواس چشم تو” یکی از طرفداران گفت: گرفتار با ویژگی های خاص.

“زیبا مانند همیشه” یکی دیگر از فن گفت: به دنبال دو قلب بنفش از emoji.

“به نظر می رسد fab! عشق و از دست شما!” یکی پیرو اضافه شده است.

“همچنین این نظر کاملا خیره کننده! من حسود هستم!” یکی پیرو گفت: قادر به گرفتن چشم خود را خاموش مناظر جن دیدم از پنجره ها از آسمان بالا آپارتمان.

جن مصرف شده است به Instagram به اشتراک گذاری همه نوع از سبک زندگی مطالب با پیروان از ماسک صورت برای یک شبه جو دستور العمل های. او نیز راهنمایی های در-صفحه اصلی تمرینات است. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش جن ارسال شده سکس تصویری که در آن او نشان داد طرفداران او چند حرکت می کند که می تواند انجام شود تنها با یک جفت منظم و حوله دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>