Jen Selter سنگ یک یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ تمرین گروه در Instagram Selfie

تناسب اندام, مدل, Jen Selter او را هیجان زده 12.8 میلیون Instagram followers با آخرین به روز رسانی, داغ سیگار کشیدن selfie او در خانه در آپارتمان در شهر نیویورک. اگر چه جن را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی مشخص کردن محل خود را در پست او مطرح شده در مقابل دیوار سفید شناور قفسه های پوشیده شده با کفش در انواع گسترده ای از رنگ است که طرفداران را به رسمیت شناخته و از قبلی Instagram updates. او چرخاند و خودش را در کنار بزرگ کف به سقف پنجره ای که پر فضا با نور طبیعی است.

جن سگ شایان ستایش گرم Selter نشسته در مقابل از او و او تا به حال پاهای او به عنوان kneeled را به عکاسی از خود. برای شات جن را لرزاند قرمز-و-سیاه یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ سینه بند ورزشی است که شامل یک برش از جزئیات و یقه حرکت شبیه چمچه زنی. یقه flaunted یک اشاره از رخ و برش نشان داد کمی بیشتر پوست. او زوج سینه بند ورزشی با بالا waisted شلوار استرچ در تطبیق نسخه قابل چاپ. چند اینچ از چوب اسکنه خورده معده شد بر روی صفحه نمایش در نگاه.

جن اضافه شده چند لوازم جانبی به پایان کردن ساز و برگ. او ادامه داد: حیوانات-پرینت موضوع در انتخاب کفش او به عنوان زوج پررنگ یوزپلنگ-چاپ گروه با برخی از گورخر-نسخه قابل چاپ کفش کتانی. او همچنین اضافه شده یک طلا آویز گردنبند که نشسته در بالای او رخ و عینک برخی از پاککن در اطراف مچ دست خود. او قفل طولانی شد جدا در وسط و آبشاری پایین شانه خود را در یک سبک براق.

جن را نگاه زیبایی برای عکاسی از خود نسبتا ساده بود با زنگ های خنثی در درب مژه بلند و برهنه سایه بر روی لب های او. او تا به حال یک دست بر روی سگ خود را به عنوان او کج شده سر او را کمی. از کون زوج خیره کننده عکاسی از خود با قلبی عنوان که خواست پیروان خود را به تمرکز بر روی سلامت روان و نمی شود بیش از حد سخت بر خود اگر فعال ماندن و غذا خوردن سالم است به چالش کشیدن در طول این زمان.

او پیروان عاشق عکاسی از خود و کلمات تشویق و پست متصلب تا بیش از 14,100 دوست دارد فقط در عرض 25 دقیقه. آن را نیز دریافت 193 نظرات از طرفداران مشتاق در کمتر از نیم ساعت.

“شما الهام بخش!!!!! برای همیشه دوستت دارم” یک فن اظهار نظر.

“پست عالی. این خیلی مهم است فقط در حال حاضر در حال حاضر در این لحظه و سپاسگزار برای آنچه که ما باید” دیگری پیرو اضافه شده است.

“خیره کننده” یک فن اظهار نظر به دنبال قلبی چشم از emoji.

“کامل مثل همیشه” دیگری گفت.

جن بوده و با داشتن سرگرم کننده سرگرم کننده خود را پیروان با فیلم های گرفته شده در حالی که او را به ماندن در خانه. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش زیبایی به اشتراک گذاشته یک کلیپ ویدئویی کوتاه که در آن او با بازی آشپزخانه DJ با مجموعه ای از BlendJet بلندر. این مسخره تصویری نمایش جن چوب اسکنه خورده abs به عنوان به خوبی به عنوان او حس شوخ طبعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>