Jen Selter می رود آرایش رایگان در آسیب پذیر Instagram پست

در آخرین Instagram پست تناسب اندام, Jen Selter رو باز و صادقانه با 12.8 میلیون Instagram followers در معرض پست. در حالی که بسیاری از جن به روز رسانی های اخیر نشان داده اند او را به داشتن یک انفجار انجام کارهای احمقانه و به اشتراک گذاری در صفحه اصلی تمرینات و دستور العمل های سالم با پیروان آخرین ارسال پیشنهاد کرد که آن را نه همیشه آسان به قرنطینه شود.

به جای نمایاندن زینت او مجسمه هیکل در پی دنده تمرین, تنها, عینک بزرگ و خاکستری آستین بالا که تحت پوشش تا چوب اسکنه خورده abs و مجسمه شانه. بلند, سبزه, قفل شدند و کشیده در بالای سر خود را در یک کثیف, مستی با پیچک و رشته های فرار سراسر. او تا به حال یک دستش به حدی پوشش چهره او اما طرفداران می توانید ببینید او از پوشیدن هر گونه آرایش در همه. چهره او نگاه کرد و تا حدودی پف کرده به عنوان اینکه او ممکن است گریه و بینی او بود و کمی قرمز است. پوست و چشم ها هنوز زرق و برق دار, اما گیج نگاه به عنوان اگر او تا به حال تجربه شده است یک زمان دشوار است.

هر چند جن را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی بر روی پست برای نشان دادن مکان این تصویر به نظر می رسد شده اند جامعی در راهرو خانه با دیوارهای سفید و همچنین به عنوان یک زرق و برق دار, نقاشی با تن تیره قابل رویت در پشت سر او در قاب.

مشاهده این پست در Instagram

این چنین بوده است یک بار عجیب و غریب برای همه. برخی از روز وجود دارد که در آن من مثبت و سپس شب و یا روز مثل امروز که من فقط شکستن تفکر در مورد وضعیت فعلی جهان و تمام کارگران ضروری قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به کمک همه ما نیاز دارند. این هم شده واقعا دشوار است quarantining در نیویورک توسط خودم. ⁣ ⁣ من تلاش من تنها به قرار دادن انگیزه و مثبت محتوا برای همه حفظ روحیه قوی است. هر چند پس از های اخیر من در پست داستان من متوجه شدم که بسیاری از شما احساس به همان شیوه دقیق از پیام های خود را. از شما بسیار سپاسگزارم برای رسیدن به, این واقعا به معنی زیادی است. بنابراین من اینجا هستم تا به شما یادآوری می کنند که آن را خوب به ضعف آن را ok به گریه خوب است نمی تواند خوب, شما تنها نیستید. مبارزه با افکار منفی و احساسات قریب به اتفاق است که انتظار می رود به خصوص در طول این نامشخص زمان. ⁣من یک فرد تیره در همه اما شب گذشته من نمی توانستم بخوابم و خودم را داشتن افکار ترسناک. ⁣ ⁣ ⁣اگر شما در پریشانی رسیدن کمک و اجازه دهید دیگران می دانم که چگونه شما احساس. این مهم است به اذعان این احساسات به جای نگه داشتن آنها بطری و سپس بوم شما در نهایت شکست. من هم توصیه چک کردن روزانه خود را با عزیزان و دوستان و همسایگان به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند به عنوان بسیاری از ما در همان موقعیت. اگر شما نیاز به یک دوست به صحبت کردن دریغ نکنید به من پیام. من در تلاش برای پاسخ به عنوان بسیاری از DMs را به عنوان من می توانم ❤️ ماندن در داخل شستن دست های خود و در امان ماندن ????

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Jen Selter (@jenselter) on

جن زوج ساده shot با زیرنویس که ریخته همه احساسات خود را به پیروان خود. او به ذکر است که در حالی که او تلاش می کند به ماندن مثبت وجود دارد زمانی که او می شکند. او همچنین تشویق طرفداران خود را برای رسیدن اگر آنها با داشتن مشکلات مقابله با وضعیت کنونی در جهان است که آن را “ok را نمی شود خوب است.”

طرفداران او کاملا آسیب پذیر ارسال و آن متصلب تا بیش از 189,900 دوست دارد فقط در عرض 18 ساعت. بسیاری از طرفداران او شتافت به بخش نظرات به افکار خود را شناخته شده به عنوان به خوبی و پست دریافت 4,956 نظرات در عرض کمتر از یک روز.

“شما شجاع برای نشان دادن آسیب پذیری خود را” یک فن اظهار نظر.

“شما تنها Instagram تاثیر گذار است که من به دنبال است و به این دلیل! شما آنقدر قوی و واقعی هستند و یک مدل نقش شگفت انگیز! اقامت قوی و امن” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“ارسال مقدار زیادی از vibes مثبت و عشق به شما” یکی از طرفداران گفت.

“پست زیبا من فکر می کنم شما نگاه بسیار زیبا و بدون آرایش” یکی دیگر اضافه شده است.

در حالی که آخرین پست بیشتر از صمیمی پیام تنها تلاش شده است به برخی از شادی و مثبت به مخاطبان خود را زندگی های احمقانه محتوا. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش گیج مشترک یک فیلم کوتاه که در آن او را لرزاند رنگارنگ اسب شاخدار لباس بلند و گشاد در حالی که رقص در اطراف اتاق نشیمن خود را با یک کاسه پاپ کورن در دست او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>