Jen Selter Flaunts Her چوب اسکنه خورده Abs و سهام یک دستور با طرفداران خود

تناسب اندام, مدل, Jen Selter شده است نگه داشتن او 12.8 میلیون Instagram followers سرگرم در طول قرنطینه گذاری مقدار زیادی از احمقانه و محتوا از جمله بسیاری از ویدئوها و او آخرین ارسال شد هیچ تفاوتی ندارد. در علاوه بر این به تمام ویدئوها تنها با تمرین ایده های او نوشته شده است, چند دستور العمل محور کلیپ از او و به افتخار Cinco de Mayo او تصمیم گرفتند برای ایجاد یک دسته از غیر الکلی pina colada عکس.

ویدیو در جن که ویژه خیره کننده سنگ مرمر backsplash, کابینت چوب و زرق و برق دار, اجاق گاز است. او استفاده از هر گونه لوازم فراتر از او BlendJet بلندر برای این ویدئو ،

جن بخور رنگارنگ نساجی بیش آشپزخانه تاکید بر Cinco de Mayo پرنیان و تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده را در مقابله در مقابل او. جن پر با بلندر یخ قبل از اضافه کردن همه مواد تشکیل دهنده او ذکر شده در عنوان پست — شیر یخ زده موز, ماست, آناناس, و تکه های نارگیل. جن یک نسخه غیر الکلی سرد کوکتل اما او به ذکر است که پیروان او که می خواست یک boozier گزینه می تواند اضافه کردن رم یا تکیلا.

جن ریخت و او آشامیدنی به سه شات های کوچک و ازطریق یک اسموتی شات نسبت به پایان این ویدئو.

هر چند او مشغول شلاق تا او نوشیدنی در آشپزخانه, سبزه, زیبایی به نمایش گذاشت او مجسمه هیکل در سالن مجموعه. به جای رفتن برای skintight ساق پوش, به عنوان او اغلب تنها تصمیم به پوشیدن یک جفت از بالا waisted sweatpants. این تسمه های الاستیک با تاکید بر کمر باریک و پارچه آویخته بر او باب روز ران.

او زوج sweatpants با یک محصول بالا است که تا به حال پایین برش یقه نشان داد که یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ. در بالا نیز به نمایش گذاشت او اسلحه و چوب اسکنه خورده abs. او همچنین در نمایش شخصیت او را با رقص در اطراف پوشیدن یک جفت لیمو, عینکی, در یک نقطه و حتی تظاهر به یک تماس در یک موز “تلفن.”

جن پیروان عاشق دستور تصویری و ارسال متصلب تا بیش از 113,300 نمایش در 20 ساعت. آن را نیز دریافت 254 نظرات از طرفداران مشتاق که به اشتراک گذاشته افکار خود را در بخش نظرات.

“عشق ساز و برگ خود را” یک فن اظهار نظر و به دنبال آن سه نفر از قلبی چشم از emoji.

“خیلی جالب” یکی دیگر پیرو گفت: عشق به دستور جن به اشتراک گذاشته.

“نگه داشتن لبخند بر لب, زرق و برق دار می سازد درخشش خورشید روشن” یکی پیرو اضافه شده است.

“شما شگفت آور, خنده دار, جن” یکی دیگر از فن اظهار نظر محبت نگاه اجمالی از جن شخصیت در این ویدئو.

در اوایل این هفته به عنوان Inquisitr گزارش تنها الهام گرفته از پیروان خود به حرکت با Infinite تمرین به چالش بکشد. او flaunted او مناسب بدن در تطبیق سینه بند ورزشی و پخش مجموعه و انجام چندین پایین بدن حرکت می کند مجموعه ای به موسیقی در این کلیپ کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>