بازیگر جفری رایت در زمان به توییتر شنبه به اسلم دموکراتیک ریاست جمهوری پیت Buttigieg برای خود ادعایی دادن سیاه حامیان در طول یک حزبی آیووا تجمع در شب دوشنبه Breitbart گزارش.

در طول Buttigieg را در سخنرانی تلویزیونی اولین ردیف از حامیان پشت سر او بود به طور کامل آفریقایی آمریکایی و اشغال مرکز صفحه نمایش تلویزیون. با توجه Buttigieg مبارزه با پشتیبانی از رایت به نظر می رسد یادآوری میکند که قرار دادن حامیان در این مراسم استراتژیک بود.

“انباشته سیاه مردمی پشت سر خود را نامزد در سخنرانی در واقع ‘F*ck you, سیاه امریکا شما یک ادم سفیه و احمق” رایت توییتی.

“آیووا جدید سیاه و سفید و یا آنچه که در پشت وجود دارد ؟” او اضافه شده است.

رایت نیست تنها یکی به صدا شک و تردید از Buttigieg اپتیک در این تجمع است. مفسر سیاسی سی ان ان Keith Boykin اشاره کرد که همه از حامیان به نظر می رسد “موقعیت استراتژیک” پشت Buttigieg به طوری که آنها دستگیر شده در دوربین را مشاهده کنید.

فیلم هالیوود اجرایی فرانکلین لئونارد تکرار Boykin نظر.

“من تعارف به هر حال نظم و انضباط به مرحله با تعداد شش جوان سیاه حامیان به طور مستقیم در پشت @PeteButtigieg برای #IowaCaucuses سخنرانی امشب.”

گزارش های اخیر از نیویورک تایمز آنه به Buttigieg کمپین مشکل با تنوع پوشش تنوع و شمول عقب نشینی نشان داد که نگرانی مردم از رنگ در مبارزات انتخاباتی. یکی ادعا کرد که چنین کارکنان انجام یک “عاطفی وزن” در این کمپین تنوع اهداف. در پی جلسه ای که نیویورک تایمز گفت کردم عاطفی در زمان دیگری گفت: آنها احساس بی احترامی خود را سفید همکاران.

هر Newsone, Buttigieg به دست آورده است برخی از پشتیبانی از برجسته آمریکایی های آفریقایی تبار. South Bend حزب دموکرات صندلی Gladys محمد بنا به گزارش این رویداد حضور داشتند هدف از شعار حمایت از چنین.

“رسانه ملی می گوید: سیاه پوستان در جنوب خم پشتیبانی نمی پیت Buttigieg. من اینجا هستم. و من افتخار می کنم!”

با توجه به نینا اسمیت ، Buttigieg کمپین سفر دبیر مطبوعاتی سیاه و سفید تصویر زنان در تجمع اخیر شده اند حامیان Buttigieg برای مدت خود را افزایش مبارزات انتخاباتی.

“زنان پشت پیت ایستاده بود و با یکدیگر به عنوان آنها باید کل این کمپین. و یک بار دیگر صدای خود را خود انتخاب پاک شده است. واقعا ؟ ” او هنوز توییتی.

اگر چه این مقام حزبی آیووا نتایج هنوز منتشر خواهد شد Buttigieg ادعا کرد پیروزی بدون در نظر گرفتن. این تصمیم منجر به یک واکنش شدید از بسیاری از و سوار #MayorCheat برچسب به توییتر بالا روند دوشنبه شب و سه شنبه صبح.

سابق South Bend شهردار اتهام کمک مالی به شرکت سایه که توسعه برنامه گزارش پشت تاخیر نیز ناشی از بررسی دقیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im