Jeffree Star پاسخ به واکنش بیش از راه اندازی خود را ‘سوزانده’ پالت گریم در طول همه گیر

Jeffree Star است که صحبت کردن در زیر واکنش بیش از نام خود را آرایش جدید پالت. 34 سال آرایش گورو و احساس یوتیوب اعلام کرد که نسخه آتی خود را سوزانده مجموعه بیش از آخر هفته, اما نه همه فکر می کردند نام این محصول مناسب بود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به تازگی اعلام کرد eyeshadow پالت ویژگی های سایه با نام مثل مرگ گواهی نعش کش, اگهی, R. I. P. Embalmed, تابوت آماده, قبرکن و سردخانه.

در نظرات در رسانه های اجتماعی برخی از جرم پیروان لعنتی ستاره برای نامگذاری او پالت “سوزانده” در نور از شیوع کروناویروس که باعث شده است تا صدها هزار نفر از مرگ و میر در سراسر جهان است. یکی دنبال نام یک “ضربه کم” و متهم ستاره تکان دهنده گلدان زمانی که احساسات در حال حاضر بالا است.

“در جهانی همه گیر. در حالی که مردم در حال مرگ هستند. دختر من نمی توانم” یکی Instagram follower نوشت: به ستاره.

اما دیگران در دفاع از ستاره جدید خط. پس از یک فن مورد سوال مردم چگونه می توان جرم بیش از یک پالت به نام ستاره پاسخ در توییتر.

“مردم خسته هستند و می خواهند به جرم چیزی جدید” آرایش گورو نوشت. “ستاره خانواده می داند و آن را بخشی از واژگان من و من تا به حال این ایده تجاری پس Sep 2019.”

ستاره شفافی در بحث خود Instagram, داستان, Us Weekly گزارش شده است.

“ما در حال جشن در اینجا در خانه” زیبایی و تاثیر گذار گفت: به عنوان او اشاره کرد که او را سوزانده راه اندازی شد روند در یوتیوب و توییتر.

این Jeffree Star لوازم آرایشی بنیانگذار اضافه شده است که “در بسیاری از مثبت” و “چند منفی” از آنجا که هر کس می خواهد به افکار خود را. ستاره گفت: طرفداران که او “هرگز آن را بازی امن” را به عنوان او توضیح داد که سوزانده است بیش از یک پالت سایه چشم. تاثیر گذار اشاره کرد که همیشه وجود دارد “بسیاری از معانی” با هنر خود و که می توان آن را تفسیر هر راه است که هر کسی می خواهد به آن را اما که او همیشه می آید “از یک جای خوب.”

ستاره همچنین خاطر نشان کرد که طرفداران مرگ شده است بسیار واقعی بخشی از زندگی خود را, به خصوص در طول سال گذشته زمانی که او از دست داده و دو معشوق خود Pomeranians در عرض چند ماه.

“در یک سطح واقعی شما بچه ها پدر خود من بود سوزانده” ستاره گفت. “من دو سگ که سال گذشته در گذشت سوزانده شد. بنابراین هیچ چیز می آید از یک محل منفی در زندگی من است.”

در حالی که برخی از مردم شکایت در مورد نام ستاره جدید خط و گفت: آنها می توان عبور از آن را توسط دیگران هیجان زده شد با اختلاف. ستاره آرایش راه اندازی اغلب از فروش در عرض چند ساعت تا برخی از رسانه های اجتماعی طرفداران نوشت: امیدوارم که آنها را حتی بیشتر مردم خواهد شد ناراحت سوزانده به طوری که آنها می تواند شانس snagging محصول زمانی که آن را منتشر on May 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>