Jeffree Star Fans واکنش نشان می دهند پس از Morphe باعث تکان دهنده تصمیم به قطع همه روابط با او

Jeffree Star طرفداران در حال صحبت کردن پس از آن اعلام شد که یوتیوب ستاره و زیبایی گورو دیگر نمی خواهد وابسته به شرکت لوازم آرایشی Morphe.

در یک خیره کننده توییتر اعلام کرد که در اینجا دیده می شود این شرکت اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد کار با رشته در میان داستان اخیر در مورد اتهام رفتار گذشته.

“امروز ما تصمیم به توقف همه فعالیت های تجاری مرتبط با Jeffree Star و وابسته و محصولات” پیام به عنوان خوانده شده. “ما انتظار داریم که این برای نتیجه گیری در هفته های آینده.”

این شرکت اضافه شده است که به روز رسانی در مورد آنچه در پیش روست برای Morphe نام تجاری به اشتراک گذاشته خواهد شد در آینده. اعلام یک ضربه عمده به ستاره که آنلاین آرایشی و بهداشتی با نام تجاری سنگ بنای در Morphe را در فروشگاه های خرده فروشی.

در نظرات به Morphe توییتر پست ستاره طرفداران بسیج در اطراف او گفت: برخی از آنها فقط خرید در Morphe برای Jeffree Star محصولات.

“امروز ما تصمیم به فروشگاه در Morphe دیگر” یکی از طرفداران نوشت. “من نمی بینم این بزرگ grand دهانه های دیگر اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. شما خودتان را خراب.”

آن چه که در گذشته!!!!” یکی دیگر اضافه شده است. “Jeffree عذرخواهی مانند 50 بار در حال حاضر!!! انصراف از فرهنگ یک شوخی است.”

“امروز من یاد گرفتم که هیچ نقطه وجود دارد به رشد به عنوان یک فرد و برای بهتر را تغییر دهید چرا که 10 سال پیش است که همه ما مناسب است ؟” یکی دیگر اضافه شده است.

اما دیگران از ایشان تشکر Morphe برای برگزاری ستاره پاسخگو برای خود گذشته و به صورت “انجام کار درست” با فاصله گرفتن از او.

آرایش گورو هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به Morphe در اطلاعیه درباره پایان نمادین خود همکاری.

Makeup entrepreneur Jeffree Star
  جسی گرانت / گتی ایماژ

هواداران می دانند که ستاره اغلب از حضور در Morphe به میزبانی راه اندازی است که با جذب هزاران نفر از طرفداران در مراکز سراسر کشور. محبوب زیبایی گورو نیز خط خود را از Morphe قلم مو و پالت و به طور منظم وصل محصولات با نام تجاری خود را در کانال یوتیوب.

خیره کننده اعلام از Morphe می آید چند هفته بعد از ستاره را دوست نزدیک و همکار Shane Dawson مواجه واکنش به گذشته خود ادعا نامناسب اعمال نژادپرستانه رسوایی جنسی و حمله جنسی یکی که درگیر یک پوستر از Willow Smith وقتی که او 11 سال در هر کرکس.

ستاره نیز مواجه اخیر انتقاد زمانی که اخلال در عکس های او را مطرح آنلاین. میلیونر آرایش هنرمند با صدور بیانیه طولانی پس از تصاویر قدیمی از او را به خود آسیب رساندن و ایستاده در کنار یک مؤتلفه پرچم به نظر می رسد آنلاین. او همچنین عذرخواهی برای گذشته خود را با استفاده از نظر توهین آمیز.

در هفته گذشته ستاره سابق, دوست, همکار, زیبایی, وبلاگ نویس, تاتی, Westbrook, ناودان او در یک ویدیو یوتیوب که در آن او او را متهم کرد و داوسون دستکاری او را به شروع یک دشمنی با زیبایی vlogger جیمز چارلز. وستبروک گفت ستاره و داوسون تغذیه او را “سمی نهفته است” در مورد جوان یوتیوب شخصیت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>