Lauren Sanchez and Jeff Bezos

لورن سانچز و جف بزوس شرکت آمازون نخست تصویری جشن در 16 ژانویه 2020 در بمبئی هند. Prodip گوآ/گتی ایماژ

پس از ناپدید شدن از صفحه از شایعات برای نزدیک به یک سال مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس’ زناکارانه امور رسوایی دوباره به او امد و شد زیاد. این مشکل نشده آغاز شده توسط paparazzi یا ادعایی در خاورمیانه با دشمنان, اما برادر جدایی ناپذیر او دختر لورن سانچز, مایکل سانچز.

روز جمعه مایکل سانچز, هالیوود استعداد مدیر شکایت ثروتمندترین مرد جهان و امنیت شخصی رئیس گاوین د بکر برای اهانت به او را در رسانه ها شکست مفتضحانه در اطراف آمازون مدیر عامل امر با لورن سانچز سابق تلویزیون اخبار لنگر در حالی که هنوز ازدواج به مکنزی بزوس در اوایل سال 2019.

همچنین نگاه کنید به: جف بزوس,’ همسر سابق خارج $370M از $36B طلاق بسته

در ژانویه 2019 مدت کوتاهی پس از بزوس اعلام کرد که او را طلاق مکنزی, همسر خود را از 25 سال به National Enquirer منتشر شده یک سری از نشاط متون 56 ساله میلیاردر فرستاده بود به لورن سانچز و 50 سال قبل از تشکیل پرونده طلاق. تلخیص بعد تهدید به انتشار عکس صمیمی از مدیر عامل شرکت آمازون از جمله “زیر کمربند selfie” مگر در مواردی که او علنا گفت که روزنامه را پوشش خبری از او نمی شد با انگیزه های سیاسی. (National Enquirer متعلق به رسانه های آمریکایی, Inc., نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت رسانه های اغلب انتقادی از راه واشنگتن پستمتعلق به بزوس را پوشش داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.)

بزوس نمی غار به باج خواهی و به جای آن دستور داد تحقیقات خصوصی را که به بیرون درز کسانی که پیام های خصوصی و تصاویر در وهله اول. یک پروب رهبری د بکر به سرعت بسته در مایکل سانچز به عنوان یک مظنون, The Daily Beast نازل شده در ژانویه 31, 2019 مقاله.

مایکل سانچز رد چنین اتهاماتی بلافاصله خواستار آنها را “جعلی unhinged محافظه کار تئوری های توطئه” در عصبانی جیر همان روز.

روز جمعه افترا کت و شلوار در دادگاه های ایالتی در لس آنجلس متهم بزوس و ده بکر از دروغ گفتن روزنامه نگاران که مایکل سانچز تا به حال به بیرون درز “گرافیک برهنه عکس” از بزوس و “نادرست روایت” است که مایکل سانچز خیانت کرده بود خواهر خود را توسط واسطه داستان به ملی Enquirer.

یک وکیل به نمایندگی از بزوس گفت: مدیر عامل شرکت آمازون “را انتخاب کرده است برای رسیدگی به این دعوی در دادگاه.”

در بیانیه ای به نیویورک تایمز از طریق وکیل او لورن سانچز گفت: “مایکل برادر بزرگتر من. او مخفیانه ارائه بیشتر اطلاعات شخصی به ملی Enquirer—عمیق و نابخشودنی خیانت. من خانواده صدمه زدن به بیش از این جدید بی اساس و نادرست دعوی و ما واقعا امیدواریم که برادر من صلح می یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de