jeff bezos

جف بزوس فقط مجموعه ای دیگر از املاک و مستغلات ثبت. الکس ونگ/گتی ایماژ

شده اند وجود دارد شایعات در مورد جف بزوس بررسی دقیق مسخره high-end لس آنجلس املاک و مستغلات برای مدتی در حال حاضر اما مدیر عامل شرکت آمازون در نهایت تصمیم خود را. در یک روش کاملا تعجب آور حرکت بزوس رفت و کاملا همه جانبه خود را جدید, West Coast گسترش و doled در مجموع $255 میلیون در دو جداگانه خواص. و او مجموعه ای از یک رکورد بزرگ در حالی که انجام این کار.

اول بزوس پرداخت شخص میلیاردر و قایق بادبانی عاشق دیوید گفن حدود 165 میلیون دلار برای مشهور Warner و مستغلات در بورلی هیلز به گزارش وال استریت ژورنال. این یک رکورد جدید برای priciest صفحه اصلی معامله در L. A. منطقه با شکوه رکورد قبلی تعیین شده توسط Lachlan مرداک در سال گذشته زمانی که مرداک doled 150 میلیون Chartwell در بال ایر.

همچنین نگاه کنید: Kim Kardashian and Kanye West سابق سوهو آپارتمان یک خریدار

بزوس و دوست دخترش لورن سانچز, چک شده است megamansions در لس آنجلس برای ماه, از جمله یک ماموت $88 میلیون ادم هوا و مستغلات.

جف بزوس و لورن سانچز چک شده است گران لس آنجلس املاک و مستغلات برای تقریبا یک سال در حال حاضر. Prodip گوآ/گتی ایماژ

میلیاردر جدید در بورلی هیلز ملک دهانه بیش از نه هکتار و کاملا شجره—آن طراحی شده بود و در دهه 1930 برای جک وارنر اواخر جمهور سابق Warner Bros.

گفن خریداری وارنر و مستغلات برای $47.5 میلیون در سال 1990 (که مجموعه ای از, پس از ضبط برای L. A. صفحه اصلی ظاهرا به دلیل این ویژگی است که فقط همه چیز در مورد سوابق) و او به طور گسترده بازسازی این خانه در مالکیت خود را در انواع مختلف. وجود دارد یک 13,600 فوت مربع به سبک استعماری اصلی خانه, چند مهمان خانه مقدار زیادی از باغ یک زمین تنیس و یک نه سوراخ گلف و همچنین به عنوان یک استخر جداگانه پیچیده با مهمان اضافی چهارم. و بزوس باید به خصوص شیفته شدید امنیتی از خانه; همه چیز در دیواره و دردار بنابراین امیدوارم او اجرا نمی کند به هر سارق مسائل مانند او در سال 2018 است.

اما ظاهرا این کاملا به اندازه کافی برای بزوس که او نیز پرداخت و از اواخر مایکروسافت از بنیانگذاران پل آلن 90 میلیون دلار برای یک توسعه نیافته قطعه زمین کمتر از دو مایل دور. بزوس با استفاده از زمین های خالی به عنوان یک “سرمایه گذاری ملک” با توجه به وال استریت ژورنال.

بزوس صرف صد ها میلیون دلار در خانه های گران در طول چند سال گذشته; در سال 2017 او به پرداخت 23 میلیون دلار نقد برای بزرگترین خانه ای در واشنگتن و پس از آن سرمایه گذاری حداقل 12 میلیون دلار در بازسازی. او همچنین به تازگی doled 80 میلیون دلار برای سه واحد در 212 خیابان پنجم در نیویورک; هنگامی که ترکیب, aerie را شامل بیش از 17000 متر مربع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im