مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در آمازون نخست فیلم جوایز گلدن گلوب پس از حزب. اما مک اینتایر/گتی ایماژ

جف بزوس, ثروتمندترین مرد در جهان, بنا به گزارش رسیده به تازگی غوطه ور خود پا به بازار هنر: با توجه به فروشنده هنر جاش بائر نوشتن در بائر Faxt در نیویورک مزایده در ماه نوامبر گذشته آمازون مدیر عامل برداشت صدمه زدن به کلمه رادیو #2 توسط اد روسیه در حراج کریستی و شکل 19 توسط کری جیمز مارشال در ساتبی برای $52.5 میلیون و 18.5 میلیون دلار بود. سوال این است که چرا ؟ او به سادگی یک عاشق هنر به دنبال ایجاد سرمایه گذاری خوب است یا, این, مانند, همه چیز در بزوس’ زندگی مربوط به یک حرکت استراتژیک برای آمازون ؟

جف بزوس است به معنای واقعی کلمه در یک کلاس از خود و چند میلیاردر برچسب نیست حتی واقعا شروع به توصیف او در حال حاضر ارزش خالص حدود 126 میلیارد دلار حداقل برخی از آن ها می توان به سرمایه گذاری خود را غرایز. آن را ایمن می گویند که خرید خود را از این دو نقاشی است که احتمالا بخشی از ادراک استراتژی است که بیشتر و بیشتر مردم در حال اتخاذ این روزها که شامل دیدن آثار هنری به عنوان تراشه های آبی سرمایه گذاری است.

همچنین نگاه کنید به: Banksy سرقت حل ؟ دو بازداشت در پاریس برای پمپیدو مرکز دزدی

اما وقتی که می آید به بزوس, کسب و کار, تعداد کمی از مردم می دانند که آن را در حال حاضر امکان خرید و فروش هنر در آمازون است. فروش آنلاین هنر سرعت در حال گسترش کسب و کار در نظر گرفته می شود تا حد زیادی دست نخورده جنبه ای از بازار است. در این مرحله هر چیزی که شما دنبال آن هستید برای خرید آنلاین شما می توانید در آمازون است. یک چیز بزوس نیاز به هنر فروش بازی مشروع است برخی از خیابان های اعتباری هنگامی که آن را به می آید که جدی گرفته توسط هنر جهان در بزرگ. چه کمک خواهد کرد ؟ قطعا دستیابی به برخی از مهمترین و به دنبال پس از, هنرمندان در بازار در حال حاضر می دهد میلیاردر برخی از نفوذ. نمی شود ما را شگفت زده به شنیدن از بزوس خوراکی تا بیشتر خرید خوب در ماه های آینده—آیا به عنوان یک استراتژی حرکت و یا فقط برای پر کردن در و دیوار از یکی از بسیاری از خانه های عظیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de