جف بزوس می شود Flamed توسط نژادپرستان بیش از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و سپس متعلق به فعالان

جف بزوس می گوید او را راضی به از دست دادن سفید supremacist مشتریان. اریک BARADAT/خبرگزاری گتی ایماژ

بیش از آخر هفته مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس که Instagram صفحه است که معمولا در مورد جلسات کسب و کار و خانواده و زندگی مشترک یک جفت از قهر و ناسزا رنگ و لعاب ایمیل های فرستاده شده به او بسیار ناراضی مشتریان. هر دو ایمیل شد هر دو از آمازون کاربران نوشت که به انتقاد بزوس و شرکت خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

با توجه به منازعه صفحه به اشتراک گذاشته شده توسط بزوس یکی از کسانی که پیام از یک فرد به نام “میسی” چه کسی معرفی شده ایمیل خود را با موضوع “خط تمام زندگی مهم است.” او به نام آمازون شامل “Black Lives Matter” بنر در صفحه اصلی آن “نگران کننده” و “توهین آمیز است.”

دیگر فرستاده شده توسط یک فرد به نام “دیو” به صراحت به نام بزوس “کامل یک** چاله” برای حمایت از جنبش حقوق مدنی. “من در قرار دادن سفارش خود را با شرکت زمانی که من کشف بیانیه خود در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست… من لغو سفارش من و می دانم که برای یک واقعیت است که من نمی خواهد تنها یک” او نوشت. “حفظ موضع خود را و ما را تماشا خواهد کرد سود خود را کاهش و در مورد آن خنده. من کسب و کار ارتباط با شما است.”

بزوس اخراج در دیو علنا در Instagram, نوشته,, “این نوع از نفرت نباید اجازه پنهان در سایه ها. این مهم است که به آن قابل مشاهده است.”

“و دیو شما نوع مشتری خوشحال میشم به از دست دادن” او اضافه شده است.

آمازون در میان اولین بزرگ “تکنولوژی” شرکت برای پاسخ به اعتراض عمومی در پی جورج فلوید, مرگ غم انگیز در بازداشت پلیس در ماه گذشته.

در مه 31, آمازون نوشته شده در یک بیانیه رسمی در توییتر اعلام کرد که شرکت “می ایستد در همبستگی با جامعه سیاه…در مبارزه با نظام نژاد پرستی و بی عدالتی است.” بزوس خود نیز به اشتراک گذاشته خوانش در رسانه های اجتماعی خواستار آگاهی در میان همکاران خود مدیران و رهبران کسب و کار.

اما آمازون ژست قهرمانانه همراه با بزوس’ آخرین Instagram, پست, سرعت مواجه مقاومت از خود کارکنان و حقوق مدنی گروه به طور یکسان.

دو روز پس از آمازون, انتشار بیانیه خود در جورج فلوید آمازون کارگران با توییتر دسته به نام “ما نمی خواهد آن را ساخت” به نام آمازون کسب و کار تماس با سازمان های اجرای قانون از جمله فروش نرم افزار تشخیص چهره به پلیس به عنوان یک آشکار تضاد منافع در خود نرم افزار-Black Lives Matter مبارزات انتخاباتی. “که پلیس قرارداد شما میزنه ؟ چگونه بسیاری از باقی می ماند ؟ ” کارگران گروه خواسته است.

دیگر ناظران صورت گرفت موضوع را با آمازون لینک به راست اخبار نشریات و اخیر آن بد سابقه و حفاظت از انبار کارکنان در طول بیماری همه گیر. “خنده دار در آینده از این شرکت است که از کار اخراج یک مرد سیاه و سفید برای درخواست برای شرایط کاری امن تر در طول [COVID-19] فروش پرچم و باقی مانده از گذشته های بزرگ تبلیغ در Breitbart که یک بار برجسته “سیاه جرم’ بخش با وجود اینکه خواسته برای جلوگیری از 600+ خود را متنوع کارگران” فعالیت گروه خواب غول نظر تحت آمازون بیانیه ای در مه 31.

واکنش به بزوس’ آخر هفته Instagram سهام مخلوط شد ، در حالی که قریب به اتفاق دسته تحسین خود را در پاسخ به کسانی که ایمیل های برخی در زمان این فرصت را به مطبوعات بزوس به آدرس آمازون دیگر خیلی مسائل از قبیل ایمنی و اجتناب از مالیات.

“سوء استفاده خود را به مدل کسب و کار است و نه قابل تحسین” نوشت: یک Instagram کاربر در روز یکشنبه. “شما نمی توانید به مانند عمل شما در مورد مراقبت از مردم هنگامی که شما حتی نمی مراقبت در مورد کارکنان خود را.”

“پرداخت مالیات خود را” پاسخ دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>