JEE (برق), NEET 2020 خرما اعلام کرد: جزئیات بررسی کنید در اینجا

شما در حال برنامه ریزی به نظر می رسد برای JEE (برق) و یا NEET 2020 امتحانات? تاریخ اعلام کرد.

ارتقاء

یکs ما وارد هفته 6 یا مستند 3.0 به عنوان آن است که اشاره به دولت مرکزی و دولت صادر کرده اند و تعدادی از تسهیلات بر اساس آن منطقه—قرمز نارنجی—سبز یا منطقه خود را از محل اقامت سقوط در زیر.

افرادی که در نارنجی و سبز منطقه به دنبال به جلو به بازگشت به نوعی از حالت عادی در حال حاضر. در میان این همه برخی از دانش آموزان شده اند در انتظار مشتاقانه برای تاریخ های مختلف برای امتحانات رقابتی.

نگه داشتن آنها را در ذهن و وزارت منابع انسانی و توسعه اعلام کرده است که تازه برنامه به صورت مشترک کنکور-برق (JEE-برق) و ملی واجد شرایط بودن انزال در آزمون ورودی (NEET).

بازنمودی تصویر.

این اعلام شده توسط HRD وزیر در حالی که در تعامل با دانش آموزان در سراسر کشور در طول یک جلسه زنده.

چیزهایی که می دانیم

• طبق اعلام, JEE (برق) سال 2020 انجام خواهد شد بین 18-23 جولای سال 2020 در حالی که NEET 2020 برگزار خواهد شد و در 26 جولای سال 2020 است.
• مشتاق که مایل به دنبال دوره های فنی و مهندسی به دنبال ورود به هند موسسه فن آوری (IIT), National Institutes of Technology (NITs) و همچنین خصوصی کالج مهندسی خواهد شد که به نظر می رسد برای این آزمون.
• از NEET 2020 بررسی برای جزوات به دنبال ورود به MBBS, BDS, AYUSH, دامپزشکی و پزشکی/پیراپزشکی دوره در هند.
• تاریخ انتشار اعتراف کارت برای JEE Main, NEET 2020 است و در عین حال به دسترس ساخته شده است.
• JEE پیشرفته است و انتظار برگزار می شود, در ماه اوت, اما تاریخ هنوز اعلام نشده.
• با توجه به این که بسیاری از مربیگری مراکز باید بسته باقی ماند و در طول این مستند دوره وزیر نیز توصیه می شود استفاده از e-learning پورتال مانند Diksha و Swayam.
• جزئیات بیشتر در مورد انجام موضوع باقی مانده بررسی برای CBSE نمرات 10 و 12 دانش آموزان نیز باید زودی منتشر می شود.
• جلسه جدید در کالج است که به احتمال زیاد برای شروع در ماه اوت موضوع به تعداد COVID-19 موارد که در آن زمان.

اگر شما مایل به یادگیری بیشتر در مورد این آزمون و یا زمانی که اعتراف کارت منتشر خواهد شد, پس نگه داشتن چک کردن تنها وب سایت رسمی برای JEE اینجا و NEET در اینجا.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد چالش برانگیز به تمرکز و آماده شدن برای امتحانات رقابتی تحت این شرایط همیشه به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید. هر دانش آموز است که دادن این امتحانات این است که در شرایط مشابه شما هستند.

بنابراین امید را از دست ندهید و به یاد داشته باشید که زمین بازی است به همان اندازه چالش برانگیز برای همه. ایمن ماندن, ماندن متمرکز است.


همچنین بخوانید: UGC انتشار تقویم جدید برای دانشگاه های ترم, امتحانات: جزئیات اینجا


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>