جینی مای Flaunts رقم فوق العاده در آشکار سفید لباس شنای زنانه دوتکه, نامزد Jeezy پاسخ

یکشنبه, مارس 26 جینی مای, شرکت میزبان بحث نشان می دهد واقعی خوشحال طرفداران های خود ضربه محکم و ناگهانی در Instagram.

های تحریک آمیز عکس نشان می دهد که 41 ساله تخمگذار در مبلمان فضای باز غرق در نور طلایی. صندلی یک چتر و متعدد درختان دیده می شود در پس زمینه.

41-سال flaunted او شکل افسانه در بیکینی سفید با برش از جزئیات که در سمت چپ کمی به تخیل. آشکار شنا قرار داده جینی باور نکردنی منحنی و باب روز میانی بر روی صفحه نمایش کامل. طرفداران همچنین می تواند دست آوردن یک دیدگاه خوبی از ملاحظه جوهر سیاه و سفید, سوسک تو در معده است. او accessorized نگاه سکسی با ظریف گردنبند.

جینی زده مطرح arching پشت خود را به عنوان او کشیده بر گردنبند. جینی کج سر او و gazed به طور مستقیم به دوربین با لبخند بازی بر روی لب های او.

این شخصیت تلویزیونی عینک طولانی قفل کردن و افزایش زیبایی های طبیعی خود را با حداقل مقدار از آرایش. نرم افزار ویژه مجسمه ابرو ظریف, خط چشم بالدار و حجیم بوده است.

در زیرنویس جینی اشاره واقع او با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که quarantining با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بسیار گرم ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 160000 را دوست دارد. کاملا چند از جینی پیروان نیز در زمان زمان به دوش او با تعارف. در حالی که برخی به سادگی ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین سابق سبک دیگران بودند قطعا بیشتر آوازی خود را ستایش.

“Cuteness خود را می داند هیچ محدودیتی وجود ندارد هیچ حد و مرزی زیبایی خود را بدون محدودیت. درخشنده به عنوان خورشید و [این] تعریف beautiness. جذاب ترین زن همیشه. خیره کننده مانند یک ملکه #slayqueen #bossqueen #beastqueen #تخت #queenbee #bosslady; سکسی mamacita,” gushed یک فن است.

“شما خیلی زیبا و زرق و برق دار” اضافه شده یکی دیگر از Instagram کاربر.

به گزارش داغ جدید,هیپ هاپ, جینی را نامزد Jeezy متولد جی جنکینز همچنین به بخش نظرات.

“اگر شما فقط می دانست که گفت:” رپ از جمله بنفش لبخند شیطان emoji به نظر.

جینی flirtatiously در پاسخ به کمال او را پیام به این مفهوم که چیزی تحریک صورت گرفت بین زن و شوهر هنگامی که او به پایان رسید و آفتاب گرفتن.

“@jeezy من می دانم که من luvd [sic] چه اتفاقی افتاد بعد از” را نوشت سابق میزبان چگونه می توانم نگاه کنم ؟ با بوسیدن صورت emoji.

در اوایل این ماه Inquisitr گزارش داد که جینی در مورد زن و شوهر نامزدی در اولین قسمت از واقعی در خانه که پخش شده در مارس 13. در این قسمت او آشکار است که پس از طلاق همسرش از بیش از 10 سال فردی Harteis در سال 2018 او در برابر این ایده از ازدواج دوباره. اما رابطه او با Jeezy است پس از تغییر ذهن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>