JCPenney بالا پرداخت می شود مدیران پاداش بزرگ قبل از شلیک کارگران لبه سمت ورشکستگی


JCPenney است furloughed که اکثریت آن را ذخیره کارگران با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. KENA BETANCUR/خبرگزاری گتی ایماژ

در مارس و آوریل خرده فروشی در ایالات متحده دیدم بدترین دو ماه کاهش تاریخچه (8.3 درصد در ماه مارس و 16.4 درصد در ماه آوریل) به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. خرده فروشی آخرالزمان قرار دادند کشت نمادین آمریکایی خرده فروشان را به آستانه ورشکستگی است.

JCPenney, برای یک مواجه شد قریب الوقوع فصل 11 پرونده گم شده و پس از دو اخیر پرداخت وام (از مجموع آن رقم 4.3 میلیارد بدهی بار). آن ساخته شده است یکی بهره پرداخت اما هنوز teetering در ورشکستگی. آن را نمی تواند کمک کرده اند که قرن فروشگاه پرداخت می شود بالای آن چهار مدیران میلیون دلار به عنوان یک “لطفا ماندن” جایزه شرکت نشان داد منn SEC تشکیل پرونده در روز یکشنبه.

JCPenney گفت: پاداش بخشی از یک طرح تایید شده توسط هیئت مدیره این شرکت که در آن مدیر عامل شرکت جیل زواتاو پرداخت شد $4.5 میلیون نفر است. در همین حال رئیس امور مالی لایحه Wafford رئیس تاجر میشل Wlazlo و رئیس منابع انسانی افسر Brynn L. Evanson هر یک از دریافت $1 میلیون نفر است.

هیئت مدیره استدلال در این پرونده که پاداش لازم را برای حفظ تیم مدیریت و نگه داشتن آنها را با انگیزه “از طریق بی ثبات و نامطمئن محیطی موثر بر صنعت خرده فروشی” در حال حاضر و که آنها آمدند با رشته های متصل. تحت توافق چهار مدیران را مجبور به بازپرداخت 80 درصد از پاداش اگر آنها “اخراج به علت” یا استعفا قبل از ژانویه 31 2021. آنها همچنین باید به بازپرداخت دیگر 20 درصد مگر اینکه جلسه خاص اهداف عملکرد.

علاوه بر این مدیران مورد نیاز بود به جریمه حق همه جایزه سالانه و برنامه های دراز مدت انگیزه جوایز برای سال مالی جاری و همچنین به عنوان برجسته حقوق صاحبان سهام و یا گزینه های از گذشته جایزه برنامه. اما سی ان ان به عنوان کسب و کار اشاره کرد کسانی که پاداش سالانه به احتمال زیاد رفته سال به هر حال “با توجه به این شرکت مشکلات مالی و هر دارندگان JCPenney سهام به احتمال زیاد از بین برود در یک پرونده ورشکستگی.”

همچنین نگاه کنید به: J. Crew, دیگر یاد آمریکایی مارک های خرد توسط Coronavirus

JCPenney furloughed که اکثریت آن را ذخیره کارگران و برخی از شرکت کارکنان در اوایل ماه آوریل به عنوان فروشگاه به طور موقت توقیف میان همه گیر. “ما در حال ساخت سخت محتاطانه تصمیم گیری برای حفاظت از ایمنی از همکاران ما و آینده ما شرکت” مدیر عامل زواتاو گفت: در یک اطلاعیه مورخ 31 مارس است.

شغل بیشتر به احتمال زیاد به کاهش در JCPenney وقتی فصل 11 بازسازی می آید. اگر این مورد است که به تازگی گذاشته و کارکنان ممکن است کوچکتر قطع بسته (یا هیچ کدام در همه) پس از ورشکستگی قوانین نیاز شرکت ها برای پرداخت وام قبل از کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>