JCPenney اعلام ورشکستگی پس از Execs Cashed. در این هفته ممکن است تصمیم بگیرد و سرنوشت آن است.

یک نظر به طور موقت بسته JCPenney فروشگاه در مغازه ها در Tanforan بازار در مارس 15 سال 2020 در سان برونو کالیفرنیا. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

با وجود تلاش ها برای جلوگیری از پایین رفتن مسیر ورشکستگی از جمله ساخت بسیار در آخرین لحظات پرداخت بهره در کوهستانی بدهی بحرانزده فروشگاه JCPenney ظ برای فصل 11 حفاظت در جمعه مارک یکی دیگر از عمده فروشی و خرده فروشی سقوط در میان coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا

گام بعدی برای JCPenney است یا شرکت مجدد در جهت حفظ هسته اصلی کسب و کار زنده که معمولا همراه با تهاجمی کوچک یا مالکیت تغییرات — و یا انحلال که به معنی واقعی پایان دادن به یک قرن آمریکا با نام تجاری.

در شنبه, JCPenney به نظر می رسد در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی در کورپس کریستی, تگزاس به مذاکره با طلبکاران بیش از گزینه های به سازماندهی مجدد خود رقم 4.3 میلیارد دلار در بدهی. خرده فروش است که به دنبال تصویب دادگاه تا آنجا که 900 میلیون دلار در ورشکستگی مالی برای حفظ هسته ی اصلی آن عملیات شناور با توجه به JCPenney ورشکستگی وکیل جاشوا Sussberg. این شرکت قصد دارد با استفاده از نیمی از بودجه به پرداخت برخی از بدهی های موجود و نیم دیگر به عنوان سرمایه.

اما گرفتن یک بازسازی معامله یک بازی سخت برای JCPenney آن در وضعیت فعلی است. خرده فروش در حال حاضر مبارزه با back-to-back سالانه ضرر و زیان در میان یک صنعت گسترده رکود و آسمان بالا بدهی قبل از همه گیر. و دو ماه در سراسر کشور shutdown با توجه به کروناویروس بیشتر تیره و تار این شرکت ذخایر نقدی.

“این شرکت نیاز به حرکت فوق العاده به سرعت از طریق این بازسازی” Sussberg گفت: در روز شنبه شنوایی. “اگر ما به این نتایج می تواند فاجعه بار باشد.”

خرده فروشان که فایل برای فصل 11 یک احتمال بالاتر نسبت به سایر انواع شرکتها به انحلال MarketWatch اشاره کرد. “صرفه جویی در خرده فروشی های زنجیره ای با یک مدل کسب و کار در کاهش دشوار است حتی در حالت عادی شرایط اقتصادی… خرده فروشان باید مشکل کم شدن خود به سلامت و به احتمال زیاد نسبت به سایر انواع شرکت ها برای برچیده شود و از طریق ورشکستگی است.”

بیش از 15 سال گذشته بیش از 50 خرده فروشان و سوپر مارکت ها باید ثبت برای فصل 11 و تقریبا نیمی از آنها به پایان رسید تا رفتن از کسب و کار خوب با توجه به ژانویه مطالعه توسط باند رتبه آژانس Fitch در رتبه بندی.

JCPenney بقا طرح شامل تخلیه آن املاک و مستغلات و دارایی به یک نهاد مجزا از خرده فروشی عملیات روز شنبه به شنیدن. این شرکت قصد دارد به خودی خود قرار داده تا برای فروش اگر آن را نمی تواند رسیدن به یک توافق با وام دهندگان در ژوئیه 15.

تقریبا 70 درصد از JCPenney اول-رهن و وام دهندگان از جمله سهام خصوصی غول H/2 Capital Partners, خیابان ششم, همکاران, KKR و آپولو مدیریت جهانی باید حمایت برای سازماندهی مجدد. مذاکرات بیشتر خواهد شد “بستگی به عملکرد و گمنام,” Sussberg گفت.

مخالفان به طرح سازماندهی مجدد صورت گرفت موضوع را با JCPenney را اسراف هزینه های وام دهنده هزینه های اجرایی و پاداش در حالی که تخمگذار کردن فروشگاه کارگران در اولین نشانه از بحران است. کریس هانسن یک وکیل fیا یک گروه مخالف طلبکاران گفت: مشتریان خود را از سمت چپ بود از مذاکرات, گزارش MarketWatch و انتقاد JCPenney برای پرداخت $7.5 میلیون دلار در حفظ و نگهداری پاداش به چهار مدیران ارشد که ناظر گزارش با جزئیات در هفته گذشته است.

JCPenney است که انتظار می رود به انتشار اولین-درآمد سه ماهه در صبح روز سه شنبه. تحلیلگران پیش بینی سه ماهه از دست دادن $1.02 هر سهم با توجه به چهار تحلیلگر برآورد نظرسنجی توسط Zacks تحقیقات سرمایه گذاری. این شرکت به تعویق افتاد آن برنامه ریزی شده سالانه سهامداران جلسه در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>