جاز شایعات: کریس پل می تواند ‘جمال’ در ایالت یوتا در هر ‘Bleacher Report’

پس از ایجاد یک عملکرد چشمگیر, با, Oklahoma City Thunder, همه ستاره گارد نقطه کریس پل رود که به یکی از پرطرفدارترین کالاها در بازار تجارت در سال 2020 NBA offseason. هر چند او نشان نداده هیچ نشانه ای که او در حال حاضر می خواهد از رعد و برق بسیاری از مردم بر این باورند که پولس بهتر است هزینه های خود باقی مانده سال در NBA بازی برای مشروع عنوان مدعی. هنگامی که او می شود به طور رسمی موجود در معاملات بلوک پل به احتمال زیاد دریافت قوی بهره از تیم NBA است که می خواهند خود را برای بهبود backcourt.

یکی از خواستگاران بالقوه از پل در سال 2020 NBA offseason است یوتا جاز. با توجه به پرستون الیس از Bleacher ReportCP3 می تواند “عنصر گمشده” که جاز باید به طور کامل تسلط کنفرانس غرب و برنده NBA عنوان قهرمانی در 2020-21 NBA فصل است.

“پل نگاه دوباره جوان بازی کردن در کنار سال دوم گارد Shai Gilgeous-الکساندر در طول فصل اول خود را با شهر اوکلاهما تندر. او رتبه نهم leaguewide در املاک plus-minus, و او تا به حال 10-بهترین net امتیاز در کلاچ (حداقل 15 بازی های انجام شده) در حالی که کاهش 53.5/36.0/93.8. پل می تواند عنصر گمشده یوتا نیاز به غصب دو کنفرانس غرب مورد علاقه در L. A. اگر آن را تنها هزینه های بالا-10-حفاظت شده در دور اول انتخاب و در دو سال باقی مانده و $85.6 میلیون پولس قرارداد (از جمله $44.2 میلیون بازیکن گزینه در 2021-22) آن را به ارزش قمار است.”

هر چند او دیگر متناسب با جدول زمانی از موسیقی جاز را حق رای دادن اساس داناون میچل و رودی Gobert پل هنوز هم باور نکردنی علاوه بر این به یوتا به آنها همه ستاره کالیبر عبور از اول گارد نقطه که دارای مقدار زیادی از حذفی را تجربه کنند. در 34 پل باقی مانده است یک گزینه بسیار قابل اعتماد در توهین آمیز پایان از کف. در این فصل او به طور متوسط 17.7 امتیاز 4.9 ریباند 6.8 کمک و 1.6 دزد در حالی که تیراندازی 48.9 درصد از زمینه و 36.2 درصد از فراتر از arc.

پل نمی خواهد که یک مشکل به اشتراک گذاری backcourt با یک توپ غالب سوپراستار مانند میچل به عنوان او به طور کامل قادر به عالی در خارج-توپ ظرفیت. برای به دست آوردن پل الیس پیشنهاد کرد که جاز می تواند ارائه بسته تجارت که شامل مایک کانلی و 2022 در دور اول انتخاب کنید به رعد و برق. اگر تجارت به واقعیت تبدیل می شود, این امر نه تنها مفید برای, جاز, اما همچنین برای تندر.

در ازای پل, رعد و برق خواهد بود دستیابی به یک جدید veteran مربی برای Shai Gilgeous-الکساندر و آینده پیش نویس انتخاب کنید که آنها را قادر به اضافه کردن یک جوان و امیدوار کننده استعداد خود را فهرست. هر چند پتانسیل معامله نمی خواهد آنها را فوری حقوق و دستمزد کلاه امداد کانلی را معامله سودآور است کوتاه تر از پل. کانلی قرارداد منقضی خواهد بود در همان زمان که امثال Giannis Antetokounmpo, Kawhi Leonard و پل جورج خواهد بود هدف قرار دادن رایگان آژانس های بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>