Jax تیلور و بریتنی Cartwright می گویند این امر می تواند بیش از حد آسان به ‘طوفان خاموش’ مجازی ‘Vanderpump قوانین’ مراسم

Vanderpump قوانین ستاره Jax تیلور و بریتنی Cartwright فکر نمی کنم مجازی مراسم را به پرواز در میان coronavirus بهداشت بیماری همه گیر.

تلویزیون واقعیت و شوهر به تازگی تایید کرد که Vanderpump قوانین فصل 8 reunion مداخله در اصل مجموعه ای برای ماه آوریل خواهد بود به تعویق افتاد و به عنوان بخشی از برنامه گسترده تولید تلویزیون خاموش شدن ناگهانی با جدید فیلمبرداری تاریخ در چشم. اما در حالی که بسیاری دیگر را نشان می دهد را در بر داشت راه های خلاق برای ایجاد محتوای جدید عملا این براوو ستاره داد thumbs down به ایده مداخله یک مراسم ویژه از طریق وب کم از خانه در حالی که آنها را قرنطینه می شوند.

Jax گفت: روزانه ایمیل های تلویزیون است که او خواهد بود “بنابراین نا امید” توسط مجازی Vanderpump قوانین reunion چرا که او “بسیاری می گویند” و احساس می کنم مثل او نمی خواهد بود قادر به گرفتن همه چیز را در ذهن خود را در یک ویدئو کنفرانس تنظیم.

Jax را از نزدیک به یک سال نیز اشاره کرد که این امر می تواند آسان به قید وثیقه از زندان مجازی reunion اگر چیزهای گرم در طول روز رسانی نشان می دهد.

“این امر می تواند بسیار آسان برای درست راه رفتن, مانند, همه می شود و طوفان زمانی که آنها دیوانه” بریتنی گفت: خروجی. “من می خواهم, ‘خداحافظ’ و فقط خاموش کردن جریان.”

طرفداران می دانند که Vanderpump قوانین reunions را بسیار گرم می شود. در طول فصل گذشته مراسم ویژه Jax رو به یک بحث بزرگ با شرکت ستاره Scheana Shay که او را به سبب درخواست را “یک دقیقه” به دور از دوربین است.

تا کنون در این فصل از Vanderpump قوانیناین اختلافات بین اعضای بازیگران شده است ، دیرین عضو بازیگران کریستن Doute شده است بسته با سابق besties و جادوگران از WeHo شرکای Stassi شرودر و کتی Maloney-شوارتز و تام Sandoval و Jax شده اند سرحد سر تمام فصل. نیز وجود دارد چند تازه واردان در بازیگران و چند مثلث عشق که احتمالا نمی خواهد به خوبی به پایان.

وجود دارد بدون شک Vanderpunp قوانین reunion نخواهد بود و مجازی محیط می تواند سخت به حرکت با تمام انتظار فریاد و انگشت اشاره.

هفته گذشته Vanderpump قوانین ملکه زنبور عسل Lisa Vanderpump نشان داد که براوو تولید کنندگان در بحث در مورد میزبانی این نشان می دهد سالانه مراسم در زوم و یا یکی دیگر از پلت فرم های دیجیتال. در واقع براوو رئیس اندی کوهن استفاده کرده است در صفحه اصلی وب برای سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند به روز رسانی نشان می دهد و برخی از زنان خانه دار واقعی franchises ممکن است فشار خود را reunions که در راه است.

لیزا اشاره کرد که پس از شدید Vanderpump قوانین فصل نمی تواند فقط چپ “دار زدن” پس از آن برای تلفن های موبایل مانند بینندگان خواهد شد با بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده پس این واقعیت نشان می دهد در حال حاضر ضبط 8 فصل آخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>