جیسون سیگل لیست Shepard Fairey سابق لس فلیز خانه برای $2.75 میلیون

جیسون سیگل است, فروش Los Feliz خانه او خریداری شده از هنرمند Shepard Fairey. بریتا پدرسن/تصویر داد via Getty Images

پس از چهار سال از مالکیت جیسون سیگل آماده است برای خداحافظی به خود Los Feliz صفحه اصلی. این اعزام از جاهای دیگر ستاره خریداری چهار اتاق خواب 3.5-حمام خانه از هنرمند Shepard Fairey برای $2.25 میلیون در ماه فوریه 2016 اما او تصمیم گرفت آن زمان به حرکت از Los Angeles اقامت.

سیگل است, لیست 2,523 فوت مربع خانه برای $2.75 میلیون دلار به عنوان اولین گزارش با انواع.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال افزایش حریم خصوصی اقدامات خود را در بورلی هیلز خانه

وجود دارد مقدار زیادی از قرمز مایل به قهوهای طبقه و مقدار زیادی از archways در طول سال 1929 مدیترانه ای به سبک خانه. Step-down اتاق نشیمن ویژگی های اندلس شومینه و همچنین فولاد سیاه و سفید-قاب پنجره ها و قوسی مخابره سقف.

آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, روشن, آبی cabinetry و مترو کاشی backsplash با صبحانه قطعه زمین پیش امده. نیز وجود دارد یک باز منطقه ناهار خوری.

کارشناسی ارشد مجموعه باز است به اتاق مجاور که به نظر می رسد در حال حاضر در استفاده به عنوان یک دفتر کار-esque منطقه است.

Artist Shepard Fairey attends event at SXSW (Photo by Vivien Killilea/Getty Images for VEVO).

سیگل خرید خانه از هنرمند Shepard Fairey. Vivien Killilea/گتی ایماژ برای VEVO

یکی از اتاق خواب خود را در آن طبقه با ورودی مجزا و دسترسی به پاسیو. نیز وجود دارد یک “پاداش فضا” که فهرستی از برگزار Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزار پاتریشیا روبن می گوید: یک بار یک هنرمند studio, هر چند آن را در حال حاضر یک دفتر.

سیگل در حال حاضر نقل مکان به دیگری بزرگتر خانه در جای دیگر در لس آنجلس. سال گذشته او به روز رسانی به پنج خوابه پنج حمام خانه در پاسادنا که او doled $4.23 میلیون. این 5,653 فوت مربع و قدمت آن به سال 1919 و نشسته بر روی تقریبا 0.5 هکتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>