جیسون بیتمن می گوید: HBO ‘صحبت کردن در مورد’ فصل 2 از ‘خارجی’

The Outsider Season 2 Update HBO Jason Bateman

خواهد HBO greenlight فصل دوم The Outsider? باب ماهانی/HBO

زبان خلاقانه, HBO را به خارجی—بر اساس کتاب استفان کینگ به همین نام—یک پیروزی بود کلی. مطمئن شوید که کشش 560 صفحه کتاب را به 10 قسمت تمام طول ممکن است منجر به یک بیت از فیلر در اینجا وجود دارد. اما خالق ریچارد قیمت تا حد زیادی تحویل آوردن رمز و راز درام بود که به خوبی عمل کرده و قاطعانه نگران کننده است. اگر طبقه بندی شده توسط HBO به عنوان یک مینی سریس های آخر به وضوح راه اندازی یک فصل دوم باید حق بیمه کابل شبکه را انتخاب کنید به آن را اجرا کنید به همه.

تجاری صحبت که گزینه جذاب است. آخر شمارش 2.2 میلیون بیننده در سراسر سیستم عامل 90 درصد پرش از اولین آن. در واقع این بزرگترین بدست آوردن درصد از اولین به آخر هر سری اصلی HBO در طول تاریخ در فصل اول خود را. به طور کلی The Outsider به ثمر رساند 9 میلیون بیننده در سراسر سیستم عامل در هنگام حسابداری برای تاخیر مشاهده بهترین عملکرد برای یک درام HBO پس Westworld‘s 2016 اولین. کسانی که سالم هستند اعداد و با HBO خدمت به عنوان گوهر تاج WarnerMedia در آینده جریان سرویس HBO حداکثر آن را می سازد حس کسب و کار به فشار رو به جلو است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی مدیران ناراضی هستند در مورد کاهش حقوق

پس از یک فصل دوم همه اما تضمین شده است ؟ شرکت ستاره و کارگردان Jason Bateman ارائه شده تا تشویق به روز رسانی به طرفداران.

“من می دانم که آنها در حال صحبت کردن در مورد آن و ریچارد قیمت در حال پخش است با برخی از ایده ها و در نظر گرفتن برخی از مراحل اول به عنوان به آنچه که در سال دوم ممکن است و احساس” Bateman گفت: برخورد دهنده. “بدیهی است که آن را کامل رایگان-توپ زیرا فصل اول خسته 100% [استفان کینگ] کتاب, IP. پس از آن واقعا همه را به او. من هرگز نمی خواهم به قدم بر روی چمن از نویسندگان. این چیزی است که من همیشه در گیر با در اوزارک. من ترک Chris Mundy به طور کامل به تنهایی و من فراموش کار من به عنوان یک مدیر هنگامی که من دریافت اسکریپت. من صدای سنج ایجاد کردن در هر یک بار در در حالی که ارائه نظر من اما همیشه برای نویسنده را اگر آنها می خواهند و دور بیندازید اگر آنها می خواهند.”

HBO است رسما وزن در اینکه آیا یا نه این خارجی ادامه خواهد داد. اما همانطور که دیدیم با کمی بزرگ نهفته استکه قدرت می شود که می ترسند به گسترش یک مفهوم در ابتدا به معنای برای یک فصل اگر بینندگان وجود دارد. اعداد دروغ نمیگویند—جامد است مخاطبان علاقه مند در این وهم آور جهان The Outsider. با توجه فوقالعاده عناصر داستان, نیز وجود دارد یک آرایه بی پایان از روایت جهات فصل دوم می تواند به دنبال.

برای پول ما بیشتر pop-ups ads شامل Ben Mendelsohn و سینتیا Erivo است که همیشه چیز خوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>