Jasmine Sanders می پوشد طلا زنجیره ای پیوند بیشتر عکس تیزر از آینده ‘Sports Illustrated’ لباس شنا موضوع

خیره کننده مدل Jasmine Sanders هیجان طرفداران با یک جفت دیگر از سوزان عکس از این فصل Sports Illustrated Swimsuit موضوعکه بازدید از غرفه بعدی شنبه, جولای 21. یک ساعت پس از اواخر شب پست آمار Instagram روز پنج شنبه شب بیش از 14, 000 طرفداران برخورد کرده بود “مانند” را فشار دهید.

یاس کردم پالس مسابقه در سال 2019 به عنوان Sports Illustrated‘s “Rookie of the Year” و به گفته او “ملاقات پوشش خود را مدل” مصاحبه Sports Illustrated Swimsuit سایت در این سال او را فضل دو آرزو مجله را پوشش می دهد و همچنین نما برای دیگر شاخه های درون 2020 edition.

در تازه ترین Instagram, تصاویر او مطرح در گستره سوسو زننده شن و ماسه با یک رنگ اقیانوس آبی درخشان پشت سر او تقریبا ناپدید به برنگ آبی نیلگون آسمان در افق.

عکس تراوش جذب گرما از محیط گرمسیری به ستاره روشنایی به این گروه. همه از این جنبه با هم ترکیب کاملا برجسته یاس در حال حاضر فوق العاده زیبایی است.

بسیاری از او, باور نکردنی, هیکل لخت بود و کاملأ پیچیده خورشید را بوسید. یاس عینک چشمگیری طراحی شده بالای مثلث ساخته شده از کاملا تراز وسط قرار دارد ردیف کوچک زنجیره لینک. همه از او صاف و پوست قابل مشاهده بود بین هر حلقه های فلزی.

در زیر پر زرق و برق بالای او عینک فوق العاده کوچک است که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل. هر دو قطعه ساخته شده بودند از دقیقه مثلث طلا لنگ پارچه ای است که تنها پوشش او بیشتر لازم بیت است. آنها با هم برگزار می شود توسط چه تنها می تواند به عنوان مجموعه ای از سوسو زننده رشته ها.

در تصویر اول یاس reclined شکم را در شن و لبه پنجره رساند و خودش را تا آرنج. به نظر می رسد که مربوط زانو خم شد که چرخش باسن خود را به یک طرف و نشان داد که گرد شدگی کون derriere.

او gazed در شدت زرق و برق دار چشم و یک لبخند کوچک بازی بر لب های او. او عسل-ورزش فر آبشاری در سراسر شانه های او و به نظر می رسد به ضربه در beachy نسیم.

خال کوبی های کوچک قابل مشاهده بود در او درونی فوقانی بازوی راست. آن را طراحی شده به مانند یک تمبر و خواندن “ساخته شده در آلمان” در حروف.

تصویر دوم اسیر او نشسته رو به دوربین. زانو خم شد و گسترش گسترده ای از هم جدا, پا, هم, و او خم به جلو و کمی به استراحت دست خود را بالای او مچ پا. نیمی از شکل بلند و باریک بود داستد در شن و ماسه.

او به آرامی استراحت چانه خود را بر شانه چپ و seductively جدا لب های او را به عنوان او نگاه بیننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>