Jasmine Sanders پست های سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه فیلم به عنوان او بخواهد هر کس یک روز یادبود مبارک

Instagram مدل Jasmine Sanders wowed او 3.9 میلیون پیروان با اخیر خود تصویری. نما در ساده سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه, او امیدوار است که طرفداران او تا به حال تا به حال یک آخر هفته روز یادبود.

این Sports Illustrated Swimsuit Rookie از مدل سال نشان داده شد ایستاده بلند به عنوان او برگزار شد تا تلفن همراه خود را و اسیر کلیپ کوتاه. طلایی قفل حلق آویز شد رایگان و یک دست قرار شد در پشت توده ای از فر. با تلفن پوشش چهره او آن سخت بود برای دیدن او چهره زیبا یا اگر مدل پوشیدن هر گونه آرایش است.

یاس با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه سیاه و سفید ساده که برجسته طلا کلیپ ها در هر بند در حال اجرا بیش از شانه اش. علاوه بر این یک گروه از طلا دیده می شد در مرکز بالا. مطابق بیکینی پایین نیست از ویژگی های هر تر و تمیز طلا به عنوان آن نشسته بالا بیش از کون باسن. با مطرح یاس معده تخت بود برجسته بر روی صفحه نمایش.

در پای او سفید کرکی دمپایی به عنوان او محافظت آنها از استارک کاشی های سفید زیر. ایستاده در مقابل یک راهرو در این ویدئو همچنین نشان داد یک سمت جدول که تا به حال یک گلدان بامبو و یک نقره جمجمه زینت قرار گرفته بر روی آن است. این جدول پایین به نظر می رسید در واقع در کنار یک مبل یا صندلی ساخته شده از یک نرم خنثی رنگ مواد. در طبقه به نظر می رسد به یک توده ای از لباس.

در طول کلیپ مدل tousled موهای خود را به عنوان او مطرح شده برای دوربین و آرزوی خوبی برای پیروان خود در پایان از آخر هفته روز یادبود.

به محض یاس ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک ساعت این کلیپ کوتاه انباشته بود بیش از 38,000 دوست دارد و مقدار زیادی از نظرات.

“بیشتر شبیه به بدن مبارک روز ؟” یکی پیرو در پاسخ به این عنوان.

“این است که” در حال حاضر یک فن گفت: در اشاره به چگونه خود را آخر هفته طولانی بود.

“ما یاد می دهد اسرار خود را گفت:” در عین حال یکی دیگر در بخش نظرات.

“من آرزو می کنم شما یک شنبه شب عزیز یاس” فرد دیگری نوشت: همچنین با استفاده از چندین emoji برای بیشتر تاکید.

در واقع بسیاری از پیروان او تصمیم به استفاده از شکلک به جای کلمات به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویری. محبوب ترین شد قلب-چشم آتش و تغییرات از قلب emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, به تازگی sported دیگر بیکینی سیاه و سفید در یک Instagram post. این یکی خیلی بیشتر آشکار از یکی از برجسته در یادبود او روز پست و پیروان او بودند فورا گرفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>