جارد کوشنر دوم قدرتمند ترین فرد در کاخ سفید جان بولتون ادعا

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در گفتگو با ABC News در یک ارسال به تمام مصاحبه در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او. در حالی که صحبت کردن با مارتا Raddatz او نشان داد که قدرتمند ترین فرد در کاخ سفید نیست معاون رئیس جمهور اما مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

“در کنار رئیس جمهور برگزار شد که بیشترین قدرت در کاخ سفید؟” Raddatz پرسید.

“آن متنوع از زمان به زمان. در نقاط مختلف متفاوت مردم را تحت تاثیر قرار. اما من فکر می کنم پایدار در پاسخ به این سوال در طول زمان است Jared Kushner,” بولتون گفت.

او اضافه کرد که معاون رئیس جمهور به احتمال زیاد به یک نقش بزرگتر از آن به نظر می رسد زیرا بسیاری از آنچه او و تهمت بود در پشت درهای بسته.

“من فکر می کنم این بیت کمی ناعادلانه به معاون رئیس جمهور پنس چون من اعتقاد دارم که خیلی از این کار را, او در خصوصی با رئیس جمهور. و که در تاریخ ثبت خواهد شد که ما مدیون lotta قدردانی به مایک پنس برای این کار او است که ما فقط نمی دانم در مورد این نقطه,” او گفت:.

Raddatz خواسته بولتون اگر او بر این باور است که کوشنر واجد شرایط بود برای طیف وسیعی از مشاغل است که او به وظیفه از جمله مبادله صلح در خاورمیانه است. بولتون کاهش یافته است به پاسخ گفت که کتاب او بود که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن و نه در خانواده اش.

که در آن نقطه Raddatz نقل مکان کرد و دور از کوشنر به تمرکز بر روی رئیس جمهور فرزند ارشد دختر, Ivanka Trump. او در مورد یک ادعا می کنند که او ساخته شده است که تهمت منتشر شده بود بیانیه ای در مورد عربستان سعودی پس از قتل جمال Khashoggi به عنوان یک راه برای منحرف کردن توجه همه را به دور از فشار منفی که از دیدن شد. بولتون تایید کرد که این داستان واقعی بود و به اصطلاح دختر اول شهرت سنگین بود در ذهن خود را هنگامی که او ساخته شده اند.

هر دو کوشنر و همسر خود را به عنوان مشاوران رئیس جمهور.

کوشنر شده است برای انتقاد از نقش او در دولت, با برخی از گفته است که underqualified برای نقشی که او بازی می کند در کاخ سفید است.

به تازگی شایعات شروع به چرخش که تهمت و کوشنر شده اند سرحد سر و که پسر رئيس جمهور در قانون ممکن است تحت فشار قرار دادند از برخی از مسئولیت های خود را.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده تهمت شده است به دنبال تغییر کردن مبارزات انتخاباتی خود پس از محبوبیت خود را ادامه داده است به رها کردن در کشور است. یکی از افرادی است که ممکن است ترک مبارزات انتخاباتی خود تیم می تواند کوشنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>